Izvješče s utakmiceCompartir en facebook

0 Žuti 1
0 Crveni 0
43.95% Posjed lopte u prvom poluvremenu 56.05%
42.51% Posjed drugog poluvremena 57.49%

Dobrodošli na stadion OFK Zapadno-Bačka Stadium s 15.000 gledatelja. Na neutralni teren gdje se suočavaju France U18 i China U18 will play. Postava igrača, 3-4-3 za domaću ekipu, a 2-5-3 za gostujuču. Igrači Jean-Michel Celestini - Vikash Réveillère, Gérard Clichy, Jean-Luc Zebina - Nadjim Garel, Vincent Brillault, Fabrice Butelle, Lilian Gillet - Michel Fadeuille, William Gnakpa, Nadjim Carrasso za home momčad i Duan Xuanhong - Bin Xiaoting, Ai YiDe - guan RongSheng, Lu Zhenyu, Tao NingYuan, Tang XiaoChun, Lou Yixun - Liang XiaoMing, Duan RunFa, Cang Feng za visiting momčad.
Uživajte u ovom prekrasnom spektaklu.

Mi smo primijetiti da smo u završnoj fazi nacionalnog momčadskog prvenstva, a iako smo u fazi po grupama atmosfera je posebna, mi smo u gradu Raška na Srbija, gdje nacionalni timovi France U18 i China U18 idu igrati utakmicu. Nakon što su se čule himne nacionalni timovi kreću braniti boje svoje domovine.

Današnji susret vodi Eugenio Basile, iz daleke zemlje zvane Argentina i pripadnik sudačke organizacije Jujuy. Često ga uspoređuju s njegovim idolom Pierluigem Collinom, zbog ćelave glave, ali i zbog stava prema igračima. S njim nema zaje**** !

Min.6, katastrofalna pogreška Cang Feng. Bio je sam pred Jean-Michel Celestini, ali veća je opasnost bio za navijače kluba France U18, koje je pogodio. Ovaj bi i Žaka promašio s dva metra... Min.17, Gooooool !!!, Tang XiaoChun napravio je par lažnjaka i savršeno servirao loptu za Cang Feng, koji u maniri najboljih svjetskih napadača zabija gol vrataru kroz noge. Rezultat je sada 0-1. Možete čuti pin pad u ovom stadionu nakon što je gostujući tim otvorio je rezultat odbora. Jesu li kuće obožavatelja imao hladnu vodu izli nad njihovim glavama? Čak i tišina huligana su sada, nevjerojatno! Min.20, Gooooool !!!, Vikash Réveillère pravi veliku pogrešku pri dodavanju te mu je igrač Liang XiaoMing,koji ga je cijelo vrijeme pratio ukrao loptu te jedan na jedan hladnokrvno pucao između nogu nesretnog Jean-Michel Celestini . Semafor: 0-2. Da!, momčad dolazi i do drugog gola! Ovaj gol će im vratiti samopouzdanje i vjeru u ovoj utakmici. Min.22, Gooooool !!!, Michel Fadeuille je smirio dugu loptu koja je preletjela protivničku obranu. Još je samo morao je zaobići golmana da zabije u prazan gol . Novi rezultat je 1-2. Min.26, Gooooool !!! Gol je postigao France U18. Odlično dodavanje William Gnakpa za Michel Fadeuille, koji pokušava predriblati Duan Xuanhong unutar kaznenog prostora, ali vratar ekipe China U18 spašava situaciju. Za vrijeme ispucavanja, Lilian Gillet se pojavio i napravio 2-2. Na navijačima je otišao potpuno ludog posle ekvilajzer. Mnoge pristalice imaju oživje njihove nade, ali oni ne razmišljam o pobjedi još. To utječe na igrače. Min.33, Gooooool !!!, Fabrice Butelle poslao je dugu i preciznu loptu prema Michel Fadeuille koji dolazi sam pred golmana Duan Xuanhong i prebacuje ga prekrasnim lobom. Rezultat je 3-2. Incredible! U navijačima ode ludo s prekrasnom Michel Fadeuille gol, sad svi navijači vjeruju u lokalne pobjede Min.35, Gooooool !!! del China U18, veličanstven pogodak postiže Ai YiDe. Udarac Ai YiDe iz velike daljine prolazi golmanu Jean-Michel Celestini iza leđa! Sjajan pogodak za 3-3. Min.41, guan RongSheng ne može se otarasiti Jean-Luc Zebina koji mu uporno krade lopte. To se zove znanje u obrani. guan RongSheng više ne zna šta bi sa sobom i počinje cvilit o nepostojećem prekršaju.

Min.45, došli smo do kraja prvih 45 minuta. Na semaforu stoji rezultat 3-3. Nakon stanke nas očekuje uzbudljivih 45 minuta koje će riješiti utakmicu. Gostujuća momčad ima 56 %.

posjed lopte. Min 46, s komentatorskog mjesta se jasno vidi kako domaća ekipa ne napada do centra i nastoji ojačati svoju obranu do centra. gostujući tim pokušava napasti do centra i nastoji ojačati svoju obranu do centra. Min.47, Gooooool !!! za France U18, gol je postigao Vincent Brillault. Svi su očekivali centaršut kada je stilu Darija Srne s lijeve strane zapucao i pogodio bliži golmanov kut za rezultat 4-3. Min.55, kakav užas za Cang Feng. Tang XiaoChun mu je zabio vrlo smiješan pogodak, htio je loptu opaliti desnom nogom, ali se spetljao i samo dodirnuo loptu lijevom nogom i postiže pogodak za svoju ekipu. Min.60, Gooooool !!!, Jean-Luc Zebina napravio je par driblinga kroz sredinu i našao se oči u oči s golmanom. Kada su već svi vidjeli jak udarac prema golu, ostavio je petom loptu za Michel Fadeuille koji je u naletu dolazio prema golu i nije imao problema sa savladavanjem već palog golmana. Slavili su kraj korner zastavice gdje su umirali od smijeha zbog naivnog golmana. 5-3. Min.68, Gooooool !!!, Ai YiDe progurao je loptu kroz sredinu terena naprijed prema Cang Feng koji munjevito puca i ostavlja protivničkog vratara kao ukopanog. Rezultat je 5-4. Min.70, spektakularan udarac glavom uputio je Nadjim Garel, ali lopta završava malo iznad gola! Ali prije tog sjajnog udarca lopte od pod pa preko gola, treba istaknuti još bolje dodavanje Nadjim Carrasso koji je iskoristio par centimetara prostora i sa svoje desne strane provukao loptu za suigrača. Zaista šteta! Min.75, Gooooooool!goool! !!!, Lu Zhenyu prolazi Vikash Réveillère i sa svoje lijeve strane ubacuje u šesnaesterac za Cang Feng koji škaricama postiže fantastičan gol!!! Navijači su u transu, a ni sudac nije mogao sakriti oduševljenje takvim potezom! Škarice su donijele rezultat 5-5. Min.81, China U18 skoro dolazi do pogotka nakon lijepog prodora Lou Yixunkroz sredinu. Cang Feng nije imao preciznosti za zabijanje gola koja bi akciju China U18 učinila savršenom. Cang Feng mahao je rukama da su ga protivnički igrači uporno povlačili za sveti dres u kojem igra. sudac pokazuje da ne planira trpiti prigovore nogometaša. Najbolje je to na svojoj koži osjetio Cang Feng, koji je zbog svađe sa "Svevišnjim" zaradio žuti karton.

Min.90, Kraj! Sudac je odsvirao završetak utakmice! Igrači su razmijenili znojne i prljave dresove. Rezultat kojim utakmica završava je 5-5. Gostujuća momčad ima 57 %.

Golovi
17' Cang Feng 0-1
20' Liang XiaoMing 0-2
22' Michel Fadeuille 1-2
26' Lilian Gillet 2-2
33' Michel Fadeuille 3-2
35' Ai YiDe 3-3
47' Vincent Brillault 4-3
60' Michel Fadeuille 5-3
68' Cang Feng 5-4
75' Cang Feng 5-5