Izvješče s utakmiceCompartir en facebook

1 Žuti 0
0 Crveni 0
52.60% Posjed lopte u prvom poluvremenu 47.40%
53.12% Posjed drugog poluvremena 46.88%

Dobrodošli na stadion Tunas Coliseum s 15.000 gledatelja. Na neutralni teren gdje se suočavaju Schweiz U18 i France U18 will play. Postava igrača, 3-4-3 za domaću ekipu, a 4-4-2 za gostujuču. Igrači Silvan Lehmann - Pierre-Albert Zellweger, Romain Barberis, Fernand Schwarzenberger - David Bader, Bastien Zipf, Edi Borer, Xavier Henzen - Johann Meier, Laurent Fournier, Granit Hiller za home momčad i Jean-Michel Celestini - Nadjim Garel, Vikash Réveillère, Gérard Clichy, Jean-Luc Zebina - Vincent Brillault, Fabrice Butelle, Patrice Poulain, Lilian Gillet - Nadjim Carrasso, William Gnakpa za visiting momčad.
Uživajte u ovom prekrasnom spektaklu.

Mi smo primijetiti da smo u završnoj fazi nacionalnog momčadskog prvenstva, a iako smo u fazi po grupama atmosfera je posebna, mi smo u gradu Kosovo-Mitrovica na Srbija, gdje nacionalni timovi Schweiz U18 i France U18 idu igrati utakmicu. Nakon što su se čule himne nacionalni timovi kreću braniti boje svoje domovine.

Današnji sudac je Nápoleon Saviola iz Argentina, koji je poznat kao vrlo vrijedan i pošten član organizacije Corrientes . Iznimno je iskusan i stoga možemo očekivati poštenu igru, bez grubih startova i neprestanog prekidanja igre.

Min.3, Gooooool !!! za Schweiz U18, Bastien Zipf dodao je loptu kroz sredinu za Johann Meier, koji petom postiže pogodak kraj zbunjenog Jean-Michel Celestini. Rezultat je 1-0. Gotovo cijeli stadion je uzvikivao GOOOOOOLLLL, svi su navijači pljeskali i uzvikivali ime Johann Meier koji je učinio nešto teško: postigao je prvi pogodak. Min.11, Gooooooool!goool! !!!, Vincent Brillault prolazi Pierre-Albert Zellweger i sa svoje lijeve strane ubacuje u šesnaesterac za Nadjim Carrasso koji škaricama postiže fantastičan gol!!! Navijači su u transu, a ni sudac nije mogao sakriti oduševljenje takvim potezom! Škarice su donijele rezultat 1-1. Kakva loša sreća, sve što je ide dobro i fanovi su enjoining mnogo, cilj Nadjim Carrasso osjetio strašan za lokalne fanove, oni su se bojao najgore. Min.18, Gooooool !!! za Schweiz U18. Ubačaj David Bader s lijeve strane i glava Johann Meier. Djeluje tako jednostavno kada taj dvojac surađuje na terenu. Savršena akcija za 2-1. Smiles vratio na lica od navijača. Cilj je smirila živčani obožavatelja. Dolaru znakove u oči je sponzor se vratio previše ... Min.21, katastrofalna pogreška Nadjim Carrasso. Bio je sam pred Silvan Lehmann, ali veća je opasnost bio za navijače kluba Schweiz U18, koje je pogodio. Ovaj bi i Žaka promašio s dva metra... Min.22, Gooooooool!goool! !!!, Vincent Brillault prolazi Pierre-Albert Zellweger i sa svoje lijeve strane ubacuje u šesnaesterac za Nadjim Carrasso koji škaricama postiže fantastičan gol!!! Navijači su u transu, a ni sudac nije mogao sakriti oduševljenje takvim potezom! Škarice su donijele rezultat 2-2. U fanovi su criticising je sudac. Ipak su one odlazile na bodrenje i vika po cilj protivnika. Oni će vjerojatno imati hrapav glas sljedeći dan ... uz dobru mamurluka ... Min.39, Gooooool !!! za Schweiz U18, gol je postigao David Bader. Svi su očekivali centaršut kada je stilu Darija Srne s lijeve strane zapucao i pogodio bliži golmanov kut za rezultat 3-2. Incredible! U navijačima ode ludo s prekrasnom David Bader gol, sad svi navijači vjeruju u lokalne pobjede Min.42,čini se da Edi Borer ima problema, budući da leži na travnjaku već par minuta. Kog briga. Min.43, Kakav je Edi Borer borac! nakon brutalnog starta protivničkog igrača, ležao je na terenu zgrčen od bolova. Ali nije mogao napustiti voljenu ekipu u ovoj situaciji i ostaje u igri! Navijači njegovog kluba već razmišljaju o izradi transparenta s porukom, a protivnički su nevoljko zapljeskali hrabrom potezu i promrmljali: E, da se bar naši ovako trude...

Min.45, došli smo do kraja prvih 45 minuta. Na semaforu stoji rezultat 3-2. Nakon stanke nas očekuje uzbudljivih 45 minuta koje će riješiti utakmicu. Pozicija lopte je u nogama domaćina 53 %.

Min 46, na početku drugog poluvremena možemo vidjeti fokusiranja obrane i napada obju momčadi.Domaća momčad fokusira svoj napad Lijeva strana, a obranu bez posebne pozornosti u bilo kojem području. Gostujuća momčad fokusira svoj napad Lijeva strana, a obranu centar i lijeva aut linija. Min.48, Gooooool !!! za France U18. Ubačaj Vincent Brillault s lijeve strane i glava Nadjim Carrasso. Djeluje tako jednostavno kada taj dvojac surađuje na terenu. Savršena akcija za 3-3. Min.52, Gooooool !!! za France U18. Ubačaj s lijeve strane spacijalnost je igrača Vincent Brillault , a udarac glavom za čišćenje paučine u kutu gola spacijalnost Nadjim Carrasso. Zbog ta dva specijalca na semaforu se mijenja rezultat u 3-4. Min.55, Vikash Réveillère šalje prelošu loptu s desne strane koju Pierre-Albert Zellweger brzo prenosi na protivničku polovicu i na oduševljenje navijača počinje s protunapadom. Min.56, Goooooool!!!!!, Xavier Henzen sjurio se u protunapad i vodio je loptu 40 metara! Riješio se dvojice protivničkih igrača i lukavo dodao loptu za Johann Meier koji je pratio akciju i na vrijeme istrčao sam pred golmana. 4-4. Min.58, Gooooool !!!, Akcija je započela na lijevoj strani gdje danas suvremeno vlada David Bader. Nakon što je shvatio da nema nijednog slobodnog suigrača, odlučio je uzeti stvar u svoje ruke: predriblao je protivničkog napadača, došao do ruba kaznenog udarca i raspalio loptu s 19 metara! Golman je ostao skamenjen, a domaći su navijači gledali prema semaforu na kojem je sada pisalo 5-4. Min.65, Gooooool !!!, Laurent Fournier bez imalo muke provlači loptu kroz noge Vikash Réveillère i dolazi sam pred Jean-Michel Celestini, kojeg je isto morao predriblati i brzo pucati prema golu da ne bi netko spasio vrata. Nakon što je poljubio grb voljenog kluba, pogledao je trenera koji ga je milijardu puta upozoravao da to ne radi jer će izgubiti loptu. Ali ne, danas si nije mogao pomoći i zbog tog sjajnog poteza na semaforu sada stoji 6-4. Min.73, Gooooool !!!, sjajan pogodak zabio je David Bader. Johann Meier s lijeve je strane kirurški precizno pogodio njegovu glavu i ostavio Jean-Michel Celestini u šoku za rezultat 7-4. Min.76, Granit Hiller ne može se otarasiti Nadjim Garel koji mu uporno krade lopte. To se zove znanje u obrani. Granit Hiller više ne zna šta bi sa sobom i počinje cvilit o nepostojećem prekršaju. sudac pokazuje da ne planira trpiti prigovore nogometaša. Najbolje je to na svojoj koži osjetio Granit Hiller, koji je zbog svađe sa "Svevišnjim" zaradio žuti karton. Min.79, Gooooool !!! za France U18. Ubačaj Vincent Brillault s lijeve strane i glava Nadjim Carrasso. Djeluje tako jednostavno kada taj dvojac surađuje na terenu. Savršena akcija za 7-5.

Min.90, utakmica je napokon završena. Igrači su razmijenili znojne i prljave dresove i sada kreću prema svlačionicama. Utakmica je mogla biti i bolja, ali to je nogomet. Rezultat je 7-5. Pozicija lopte je u nogama domaćina 53 %.

Golovi
3' Johann Meier 1-0
11' Nadjim Carrasso 1-1
18' Johann Meier 2-1
22' Nadjim Carrasso 2-2
39' David Bader 3-2
48' Nadjim Carrasso 3-3
52' Nadjim Carrasso 3-4
56' Johann Meier 4-4
58' David Bader 5-4
65' Laurent Fournier 6-4
73' Johann Meier 7-4
79' Nadjim Carrasso 7-5