Izvješče s utakmiceCompartir en facebook

0 Crveni 0
55.59% Posjed lopte u prvom poluvremenu 44.41%
56.70% Posjed drugog poluvremena 43.30%

Počinje susret velikih rivala France U18 i Ukraina U18 na stadionu Racing Annecy Stadium. Pred 37.632 spectatorsgledatelja,
domaćini će koristiti formaciju 2-5-3, a članovi prve postave su: Paul Gonzalez - Mustapha Barek, Olivier Gillet - Albin Das Neves, Éric Nasri, Yoann Cossou, Patrice Poulain, Alou Blanchard - Jean-Alain Marie, Jean-Alain Pasquier, Julien Lafont.
Gosti će bodove u uzavrloj atmosferi tražiti u formaciji 1-4-3, a igrači koji će pokušati odnijeti bodove su: Petro Hudzikevych - Oleg Mazyar - Yaroslav Molokutsko, Eduard Kovalyov, Petro Malyhin, Volodimir Ishchak - Yarema Khacheridi, Rizvan Zhabchenko, Valeriy Pyschur.

Dobrodošli na utakmicu na France u gradu Aquitaine, očekuje se sjajan dvoboj između France U18 i Ukraina U18. Iako se radi o prijateljskoj utakmici, između ova dva protivnika bilo je puno nesuglasica i odnosi su napeti već godinama, tako da se očekuje zanimljiv dvoboj.

José Carlos Fáhel, jedna od legendi svjetskog nogometa i suđenja danas će voditi utakmicu. Sudac je iz Brasil born i pripada organizaciji Espírito Santo . Nadamo se da neće biti povika "Sudac pederu" s tribina.

Min.11, Gooooool !!!, postiže Ukraina U18. Sjajno djelo Yarema Khacheridi- primio je loptu prsima, smirio je i sjurio se prema golu s desne strane. Kada je bio u punom naletu, naciljao je protivnički gol i poslao nezaustavljivu loptu iza leđa Paul Gonzalez. Predivan pogodak za 0-1. Min.18, Gooooool !!!, Oleg Mazyar pravi veliku pogrešku pri dodavanju te mu je igrač Julien Lafont,koji ga je cijelo vrijeme pratio ukrao loptu te jedan na jedan hladnokrvno pucao između nogu nesretnog Petro Hudzikevych . Semafor: 1-1. Ova utakmica još nema pobjednika i još se svašta može dogoditi Min.20, Oleg Mazyar čeka ubačaj na prvu vratnicu, ali Rizvan Zhabchenko iznenađuje sve, čak i samog sebe, te loptu dostavlja točno u ruke Paul Gonzalez. Min.33, Gooooool !!!, Jean-Alain Marie je smirio dugu loptu koja je preletjela protivničku obranu. Još je samo morao je zaobići golmana da zabije u prazan gol . Novi rezultat je 2-1. Smiles vratio na lica od navijača. Cilj je smirila živčani obožavatelja. Dolaru znakove u oči je sponzor se vratio previše ... Min.36, Gooooool !!!, Volodimir Ishchak napravio je par lažnjaka i savršeno servirao loptu za Valeriy Pyschur, koji u maniri najboljih svjetskih napadača zabija gol vrataru kroz noge. Rezultat je sada 2-2. U fanovi su criticising je sudac. Ipak su one odlazile na bodrenje i vika po cilj protivnika. Oni će vjerojatno imati hrapav glas sljedeći dan ... uz dobru mamurluka ... Min.42, Gooooool !!! del France U18, veličanstven pogodak postiže Yoann Cossou. Udarac Yoann Cossou iz velike daljine prolazi golmanu Petro Hudzikevych iza leđa! Sjajan pogodak za 3-2. Incredible! U navijačima ode ludo s prekrasnom Yoann Cossou gol, sad svi navijači vjeruju u lokalne pobjede Min.44, Patrice Poulain šalje loptu za Éric Nasri, koji se nalazio na lijevoj strani napada. Ali je dodavanje bilo prilično loše, te je Yaroslav Molokutsko vidio priliku za uzimanje lopte. Nije stigao na vrijeme po loptu, ali je stigao po noge protivničkog napadača. Prekršaj. Još je dobro prošao... Yaroslav Molokutsko radi nepotreban prekršaj na sredini terena zbog kojeg trener neće biti sretan. Min.45 Jean-Alain Pasquier iz slobodnog udarca s 24 metra puca daleko iznad gola.

Min.45, sudac je svirao za kraj prvog poluvremena. Igrači i suci su već na putu do svlačionice. Trenutni rezultat je 3-2. Pozicija lopte je u nogama domaćina 56 %.

Min 46, na početku drugog poluvremena možemo vidjeti fokusiranja obrane i napada obju momčadi.Domaća momčad fokusira svoj napad do centra, a obranu do centra. Gostujuća momčad fokusira svoj napad do centra, a obranu bez posebne pozornosti u bilo kojem području. Min.48, Gooooool !!!, Oleg Mazyar pravi veliku pogrešku pri dodavanju te mu je igrač Jean-Alain Marie,koji ga je cijelo vrijeme pratio ukrao loptu te jedan na jedan hladnokrvno pucao između nogu nesretnog Petro Hudzikevych . Semafor: 4-2. Min.62, Gooooool !!! Gol je postigao Ukraina U18. Odlično dodavanje Yarema Khacheridi za Valeriy Pyschur, koji pokušava predriblati Paul Gonzalez unutar kaznenog prostora, ali vratar ekipe France U18 spašava situaciju. Za vrijeme ispucavanja, Petro Malyhin se pojavio i napravio 4-3. Min.63, Gooooool !!!, Olivier Gillet napravio je par driblinga kroz sredinu i našao se oči u oči s golmanom. Kada su već svi vidjeli jak udarac prema golu, ostavio je petom loptu za Jean-Alain Pasquier koji je u naletu dolazio prema golu i nije imao problema sa savladavanjem već palog golmana. Slavili su kraj korner zastavice gdje su umirali od smijeha zbog naivnog golmana. 5-3. Min.70, Gooooool !!! je zabio Jean-Alain Marie. Dribling kroz sredinu, dvojica obrambenih na podu, lopta u golmanov dalji kut. Ne može jednostavnije. Petro Hudzikevych nezadovoljno baca rukavice po terenu dok se na semaforu pojavio novi rezultat 6-3. Min.77, Gooooool !!! Julien Lafont sjurio se s desne strane i pokosio protivničke obrambene. Kada je došao pred samog golmana- raširio je osmjeh od uha do uha, zaobišao ga i laganim trzajem ugurao loptu u mrežu za 7-3 Min.79, Gooooool !!! za France U18, Jean-Alain Marie dodao je loptu kroz sredinu za Julien Lafont, koji petom postiže pogodak kraj zbunjenog Petro Hudzikevych. Rezultat je 8-3. Min.82, Gooooool !!!, Yarema Khacheridi progurao je loptu kroz sredinu terena naprijed prema Valeriy Pyschur koji munjevito puca i ostavlja protivničkog vratara kao ukopanog. Rezultat je 8-4. Min.85, Gooooool !!!, Yarema Khacheridi je smirio dugu loptu koja je preletjela protivničku obranu. Još je samo morao je zaobići golmana da zabije u prazan gol . Novi rezultat je 8-5.

Min.90, Kraj! Sudac je odsvirao završetak utakmice! Igrači su razmijenili znojne i prljave dresove. Rezultat kojim utakmica završava je 8-5. Pozicija lopte je u nogama domaćina 57 %.

Golovi
11' Yarema Khacheridi 0-1
18' Julien Lafont 1-1
33' Jean-Alain Marie 2-1
36' Valeriy Pyschur 2-2
42' Yoann Cossou 3-2
48' Jean-Alain Marie 4-2
62' Petro Malyhin 4-3
63' Jean-Alain Pasquier 5-3
70' Jean-Alain Marie 6-3
77' Julien Lafont 7-3
79' Julien Lafont 8-3
82' Valeriy Pyschur 8-4
85' Yarema Khacheridi 8-5
Prekršaji
44' Yaroslav Molokutsko 1
Kartoni
44' Yaroslav Molokutsko