Izvješče s utakmiceCompartir en facebook

0 Žuti 0
0 Crveni 0
61.88% Posjed lopte u prvom poluvremenu 38.12%
63.50% Posjed drugog poluvremena 36.50%

34.944 navijača pozdravilo je domaće igrače, a pogrdnim povicima dočekalo goste. Nadamo se da će sve ostati samo na riječima.
Domaća će ekipa igrati u formaciji 2-5-3, a zanimljivi izbor prvotimaca izgleda ovako: Agafon Pokrovskiy - Evstafiy Schavelskiy, Arseniy Startsev - Tomas Torbinskiy, Radiy Shurupov, Valeriy Kartashov, Demyan Anisimov, Georgi Chuchanov - Trofim Churikov, Zahar Sabitov, Mstislav Lobov.
Gosti će formacijom 2-5-3 pokušati uzeti sva tri boda, a to se očekuje od sljedećih igrača: Paul Gonzalez - Mustapha Barek, Olivier Gillet - Albin Das Neves, Éric Nasri, Yoann Cossou, Alou Blanchard, Patrice Poulain - Yoann Gillot, Jean-Alain Marie, Jean Pierre Giraud. Igrači su spremni za početak utakmice. Nadamo se lijepoj i poštenoj utakmici.

Dobrodošli na utakmicu na Rossiya u gradu Moscow (gorod), očekuje se sjajan dvoboj između Rossiya U18 i France U18. Iako se radi o prijateljskoj utakmici, između ova dva protivnika bilo je puno nesuglasica i odnosi su napeti već godinama, tako da se očekuje zanimljiv dvoboj.

Večerašnju će utakmicu voditi Kiko Ruiz, rođen u España i pripadnik sudačke organizacije Islas Baleares. Poznat je kao pošten sudac, voli lijepu igru, bez puno prekida. No, često je kritiziran zbog puštanja sitnih prekršaja i igrači se nerijetko izvuku sa sitnim prekršajima.

Min.3, Gooooool !!!, Olivier Gillet napravio je par driblinga kroz sredinu i našao se oči u oči s golmanom. Kada su već svi vidjeli jak udarac prema golu, ostavio je petom loptu za Jean-Alain Marie koji je u naletu dolazio prema golu i nije imao problema sa savladavanjem već palog golmana. Slavili su kraj korner zastavice gdje su umirali od smijeha zbog naivnog golmana. 0-1. Min.12, Gooooool !!!, Yoann Gillot je smirio dugu loptu koja je preletjela protivničku obranu. Još je samo morao je zaobići golmana da zabije u prazan gol . Novi rezultat je 0-2. Da!, momčad dolazi i do drugog gola! Ovaj gol će im vratiti samopouzdanje i vjeru u ovoj utakmici. Min.25, Gooooool !!! za Rossiya U18. Mstislav Lobov postiže zgoditak života. Mstislav Lobov iskorištava precizno dodanu loptu sa sredine igrališta i savršenim udarcem ostavlja Paul Gonzalez i protivničke igrače bez daha. Cijeli je stadion ustao i zapljeskao ovom golu koji će se sigurno mjesecima vrtiti po Eurosportu. Rezultat je sada 1-2. Min.30, Gooooool !!! za Rossiya U18, Radiy Shurupov dodao je loptu kroz sredinu za Trofim Churikov, koji petom postiže pogodak kraj zbunjenog Paul Gonzalez. Rezultat je 2-2. Na navijačima je otišao potpuno ludog posle ekvilajzer. Mnoge pristalice imaju oživje njihove nade, ali oni ne razmišljam o pobjedi još. To utječe na igrače. Min.32, Gooooool !!!, Georgi Chuchanov napravio je par lažnjaka i savršeno servirao loptu za Mstislav Lobov, koji u maniri najboljih svjetskih napadača zabija gol vrataru kroz noge. Rezultat je sada 3-2. Incredible! U navijačima ode ludo s prekrasnom Mstislav Lobov gol, sad svi navijači vjeruju u lokalne pobjede Min.34, Gooooool !!!, Trofim Churikov progurao je loptu kroz sredinu terena naprijed prema Mstislav Lobov koji munjevito puca i ostavlja protivničkog vratara kao ukopanog. Rezultat je 4-2. Min.38, Gooooool !!!, Alou Blanchard poslao je dugu i preciznu loptu prema Jean Pierre Giraud koji dolazi sam pred golmana Agafon Pokrovskiy i prebacuje ga prekrasnim lobom. Rezultat je 4-3. Min.44, Gooooool !!!, Mstislav Lobov napravio je par driblinga kroz sredinu i našao se oči u oči s golmanom. Kada su već svi vidjeli jak udarac prema golu, ostavio je petom loptu za Trofim Churikov koji je u naletu dolazio prema golu i nije imao problema sa savladavanjem već palog golmana. Slavili su kraj korner zastavice gdje su umirali od smijeha zbog naivnog golmana. 5-3.

Min.45, sudac je svirao za kraj prvog poluvremena. Igrači i suci su već na putu do svlačionice. Trenutni rezultat je 5-3. Pozicija lopte je u nogama domaćina 62 %.

Min 46, s komentatorskog mjesta se jasno vidi kako domaća ekipa ne napada do centra i nastoji ojačati svoju obranu bez posebne pozornosti u bilo kojem području. gostujući tim pokušava napasti do centra i nastoji ojačati svoju obranu bez posebne pozornosti u bilo kojem području. Min.48, katastrofalno dodavanje Yoann Cossou za Albin Das Neves koji, jadan, nije ništa mogao s loptom. Ako ovako nastave "igrat", ubrzo će ispasti iz lige, pretući će ih navijači i završit će u Sloveniji. Min.53, Zahar Sabitov bolnog izraza lica pogledava prema klupi. Pokušava li nešto poručiti treneru ili je zaboravio obući čiste gaće? Saznat ćemo uskoro. Min.54, Napokon je Zahar Sabitov spreman za ulazak u igru. Nakon nježnih dodira fizioterapeuta, vraća se na teren popraćen pljeskom malobrojne publike koju ne živcira njegovo stalno izležavanje. Min.58, Igrač Mustapha Barek srušio se na pod. Valja se po travi kao svinja u blatu... Min.59, Kakav je Mustapha Barek borac! nakon brutalnog starta protivničkog igrača, ležao je na terenu zgrčen od bolova. Ali nije mogao napustiti voljenu ekipu u ovoj situaciji i ostaje u igri! Navijači njegovog kluba već razmišljaju o izradi transparenta s porukom, a protivnički su nevoljko zapljeskali hrabrom potezu i promrmljali: E, da se bar naši ovako trude... Min.60, Gooooool !!!, Tomas Torbinskiy je savršeno ubacio s desne strane kaznenog prostora. Loptu je prsima primirio Zahar Sabitov i prekrasnim udarcem zabio loptu u mrežu dok se zbunjeni Paul Gonzalez derao se na obrambene koji su u ovoj sjajnoj akciji ispali totalni amateri. Na semaforu sada stoji rezultat 6-3. Min.70, Gooooool !!!, Trofim Churikov je smirio dugu loptu koja je preletjela protivničku obranu. Još je samo morao je zaobići golmana da zabije u prazan gol . Novi rezultat je 7-3. Min.73, Gooooool !!!, sjajan pogodak zabio je Radiy Shurupov. Zahar Sabitov s lijeve je strane kirurški precizno pogodio njegovu glavu i ostavio Paul Gonzalez u šoku za rezultat 8-3. Min.77, Gooooool !!! Gol je postigao Rossiya U18. Odlično dodavanje Trofim Churikov za Zahar Sabitov, koji pokušava predriblati Paul Gonzalez unutar kaznenog prostora, ali vratar ekipe France U18 spašava situaciju. Za vrijeme ispucavanja, Georgi Chuchanov se pojavio i napravio 9-3. Min.88, Gooooool !!!, Evstafiy Schavelskiy pravi veliku pogrešku pri dodavanju te mu je igrač Jean-Alain Marie,koji ga je cijelo vrijeme pratio ukrao loptu te jedan na jedan hladnokrvno pucao između nogu nesretnog Agafon Pokrovskiy . Semafor: 9-4.

Min.90, utakmica je napokon završena. Igrači su razmijenili znojne i prljave dresove i sada kreću prema svlačionicama. Utakmica je mogla biti i bolja, ali to je nogomet. Rezultat je 9-4. Pozicija lopte je u nogama domaćina 64 %.

Golovi
3' Jean-Alain Marie 0-1
12' Yoann Gillot 0-2
25' Mstislav Lobov 1-2
30' Trofim Churikov 2-2
32' Mstislav Lobov 3-2
34' Mstislav Lobov 4-2
38' Jean Pierre Giraud 4-3
44' Trofim Churikov 5-3
60' Zahar Sabitov 6-3
70' Trofim Churikov 7-3
73' Zahar Sabitov 8-3
77' Georgi Chuchanov 9-3
88' Jean-Alain Marie 9-4