Izvješče s utakmiceCompartir en facebook

0 Žuti 0
0 Crveni 0
67.98% Posjed lopte u prvom poluvremenu 32.02%
69.27% Posjed drugog poluvremena 30.73%

Stadion Klaustrofobia arena predstavit će u najjačem sastavu s 89.000 spectators koji je nestrpljiv prije početka utakmice.
Taktike su već potvrđene. Domaći tim će igrati s taktikom 2-5-3, u početnom sastavu su: Jørund Presberg - Øystein Schøyen, Esben Hestnes - Jarle Myklebust, Fritz Grødem, Gisle Helberg, Gard Rolfsen, Marius Drivenes - Gard Thun, Benny Rønningen, Niclas Ulleberg.
Gostujući tim će igrati s taktikom 3-4-3, u početnom sastavu su: Thierry Noubissie - Bernard Marchal, Manuel Cuissard, Siaka Butelle - Dominique Faubert, Paul Lopez, Mamadou Berger, Kara Schmitt - Jean-Michel Hubert, Maurice Gava, Olivier Zubar. Svi igrači plus sučev trio su već na travnjaku i sve oči na stadionu su uprte u njih, a pogotovo objektivi fotografa.

Poštovani gledatelji, dobar Vam dan! Upravo počinje velika međunarodna utakmica između Norge U18 i France U18. Utakmica se igra na Norge u Møre og Romsdal i možemo reći da gradom vlada prava ludnica! Zbog visokih tenzija, policija je cijeli dan na ulicama i uhićeno je par pijanih navijača...

Ştefan Lincar, jedna od legendi svjetskog nogometa i suđenja danas će voditi utakmicu. Sudac je iz România born i pripada organizaciji Suceava . Nadamo se da neće biti povika "Sudac pederu" s tribina.

Min.2, Gooooool !!!, Esben Hestnes pravi veliku pogrešku pri dodavanju te mu je igrač Olivier Zubar,koji ga je cijelo vrijeme pratio ukrao loptu te jedan na jedan hladnokrvno pucao između nogu nesretnog Jørund Presberg . Semafor: 0-1. Min.11, Gooooool !!!, Marius Drivenes odlično je primirio loptu te s kojih 25 metara uputio fantastičan udarac u mrežu. Rezultat je sada 1-1. Ova utakmica još nema pobjednika i još se svašta može dogoditi Min.15, Gooooool !!!, Gisle Helberg poslao je dugu i preciznu loptu prema Niclas Ulleberg koji dolazi sam pred golmana Thierry Noubissie i prebacuje ga prekrasnim lobom. Rezultat je 2-1. Smiles vratio na lica od navijača. Cilj je smirila živčani obožavatelja. Dolaru znakove u oči je sponzor se vratio previše ... Min.23, Gooooool !!! je zabio Benny Rønningen. Dribling kroz sredinu, dvojica obrambenih na podu, lopta u golmanov dalji kut. Ne može jednostavnije. Thierry Noubissie nezadovoljno baca rukavice po terenu dok se na semaforu pojavio novi rezultat 3-1. U fanovi su se slavi pobjedu nad njihovim protivnicima slavoluk. Na stadionu držati na vikanje ime Benny Rønningen do kasnih sati u noć. Postoje čak i glasove koji su fanovi planiranje na tattooing ime cilj strijelaca. Oni su zaista ludo. Min.29, prodor Dominique Faubert s desne strane završava "mrtvom šansom", odlična lopta za Esben Hestnes, ali ga je protivnički igrač povukao za dres u ključnom trenutku. Dominique Faubert sve je napravio savršeno, ali nažalost nije bilo pogotka za njegovu ekipu. Min.31, Gooooool !!!, Benny Rønningen je smirio dugu loptu koja je preletjela protivničku obranu. Još je samo morao je zaobići golmana da zabije u prazan gol . Novi rezultat je 4-1. Min.34, Gooooool !!! za Norge U18, Gisle Helberg dodao je loptu kroz sredinu za Niclas Ulleberg, koji petom postiže pogodak kraj zbunjenog Thierry Noubissie. Rezultat je 5-1. Min.38, Jean-Michel Hubert puca kraj gola nakon odličnog ubačaja s desne strane koji je uputio Dominique Faubert. Min.44, Gooooool !!!, Niclas Ulleberg progurao je loptu kroz sredinu terena naprijed prema Benny Rønningen koji munjevito puca i ostavlja protivničkog vratara kao ukopanog. Rezultat je 6-1.

Min.45, došli smo do kraja prvih 45 minuta. Na semaforu stoji rezultat 6-1. Nakon stanke nas očekuje uzbudljivih 45 minuta koje će riješiti utakmicu. Pozicija lopte je u nogama domaćina 68 %.

Min 46, s komentatorskog mjesta se jasno vidi kako domaća ekipa ne napada do centra i nastoji ojačati svoju obranu bez posebne pozornosti u bilo kojem području. gostujući tim pokušava napasti Obrana po obje strane i nastoji ojačati svoju obranu bez posebne pozornosti u bilo kojem području. Min.50, poništen pogodak Niclas Ulleberg. Odličan udarac glavom nakon ubačaja Jarle Myklebust, ali sudac sudi prekršaj napadača. Ma koji vražji prekršaj... Min.56, Gooooool !!! Gol je postigao Norge U18. Odlično dodavanje Niclas Ulleberg za Benny Rønningen, koji pokušava predriblati Thierry Noubissie unutar kaznenog prostora, ali vratar ekipe France U18 spašava situaciju. Za vrijeme ispucavanja, Gisle Helberg se pojavio i napravio 7-1. Min.61, nakon driblinga na lijevog strani, Paul Lopez ubacuje u sredinu. Nažalost, njegovi ubačaji nisu savršeni kao driblinzi. Slab i naprecizan udarac bez problema zaustavljaju protivnički igrači. Min.74,čini se da Olivier Zubar ima problema, budući da leži na travnjaku već par minuta. Kog briga. Min.75, Kakav je Olivier Zubar borac! nakon brutalnog starta protivničkog igrača, ležao je na terenu zgrčen od bolova. Ali nije mogao napustiti voljenu ekipu u ovoj situaciji i ostaje u igri! Navijači njegovog kluba već razmišljaju o izradi transparenta s porukom, a protivnički su nevoljko zapljeskali hrabrom potezu i promrmljali: E, da se bar naši ovako trude... Min.75, Gooooool !!!, Siaka Butelle pravi veliku pogrešku pri dodavanju te mu je igrač Gard Thun,koji ga je cijelo vrijeme pratio ukrao loptu te jedan na jedan hladnokrvno pucao između nogu nesretnog Thierry Noubissie . Semafor: 8-1. Min.78, Paul Lopez poslao je Øystein Schøyen po čevape driblingom po lijevoj strani. Ali njegov pogodak života spriječio je okrutan prekršaj na samom rubu kaznenog prostora. Min.79 Mamadou Berger iz slobodnog udarca s 24 metra puca daleko iznad gola. Min.89, Fritz Grødem nije nikako mogao pobjeći od Bernard Marchal i po tko zna koji put danas gubi loptu.

Min.90, utakmica je napokon završena. Igrači su razmijenili znojne i prljave dresove i sada kreću prema svlačionicama. Utakmica je mogla biti i bolja, ali to je nogomet. Rezultat je 8-1. Pozicija lopte je u nogama domaćina 69 %.

Golovi
2' Olivier Zubar 0-1
11' Marius Drivenes 1-1
15' Niclas Ulleberg 2-1
23' Benny Rønningen 3-1
31' Benny Rønningen 4-1
34' Niclas Ulleberg 5-1
44' Benny Rønningen 6-1
56' Gisle Helberg 7-1
75' Gard Thun 8-1
Prekršaji
78' Øystein Schøyen 1