Izvješče s utakmiceCompartir en facebook

1 Žuti 0
0 Crveni 0
60.96% Posjed lopte u prvom poluvremenu 39.04%
63.30% Posjed drugog poluvremena 36.70%

116.000 spectators uživo će gledati susret o kojem se priča već danima. Igrači ekipe France U18 imat će težak posao protiv gostiju, popularne ekipe zvane Brasil U18. France U18 igrat će u formaciji 3-4-3 s Thierry Noubissie - Bernard Marchal, Manuel Cuissard, Siaka Butelle - Dominique Faubert, Paul Lopez, Mamadou Berger, Kara Schmitt - Jean-Michel Hubert, Maurice Gava, Olivier Zubar , dok će Brasil U18 igrati 4-4-2 , a igrači na terenu bit će Renato Paulista - Lúcio Vinicius, Rogério Blumer, Marinho Ferreira, Everaldo Tardelli - José Carlos Zé Roberto, Alex Rodrigo David Luiz, Josué Macedo, Itamar Kléberson - Mauro Luiz Gustavo, Homero Tardelli.

Poštovani gledatelji, dobar Vam dan! Upravo počinje velika međunarodna utakmica između France U18 i Brasil U18. Utakmica se igra na France u Aquitaine i možemo reći da gradom vlada prava ludnica! Zbog visokih tenzija, policija je cijeli dan na ulicama i uhićeno je par pijanih navijača...

Današnji susret vodi Adam Bosacki, iz daleke zemlje zvane Polska i pripadnik sudačke organizacije Zachodniopomorskie. Često ga uspoređuju s njegovim idolom Pierluigem Collinom, zbog ćelave glave, ali i zbog stava prema igračima. S njim nema zaje**** !

Min.6, Gooooool !!!, José Carlos Zé Roberto je savršeno ubacio s desne strane kaznenog prostora. Loptu je prsima primirio Mauro Luiz Gustavo i prekrasnim udarcem zabio loptu u mrežu dok se zbunjeni Thierry Noubissie derao se na obrambene koji su u ovoj sjajnoj akciji ispali totalni amateri. Na semaforu sada stoji rezultat 0-1. Min.7,propala prilika za ekipu France U18. Ubačaj Paul Lopez s lijeve strane za Jean-Michel Hubert, koji solidno puca glavom, ali se Renato Paulista odlično postavlja i bez problema hvata loptu u ruke. Min.12, Gooooool !!! Maurice Gava sjurio se s desne strane i pokosio protivničke obrambene. Kada je došao pred samog golmana- raširio je osmjeh od uha do uha, zaobišao ga i laganim trzajem ugurao loptu u mrežu za 1-1 Ova utakmica još nema pobjednika i još se svašta može dogoditi Min.14, Gooooool !!!, Dominique Faubert presjekao je protivnički napad i sam krenuo prema golu po desnoj strani. Na putu do gola predriblao je Marinho Ferreira i efektno prebacio golmana Renato Paulista. Ostalo je samo podignutih ruku ušetat se u prazan gol i postaviti rezultat na 2-1. Smiles vratio na lica od navijača. Cilj je smirila živčani obožavatelja. Dolaru znakove u oči je sponzor se vratio previše ... Min.28, Gooooool !!!, postiže Brasil U18. Sjajno djelo Homero Tardelli- primio je loptu prsima, smirio je i sjurio se prema golu s desne strane. Kada je bio u punom naletu, naciljao je protivnički gol i poslao nezaustavljivu loptu iza leđa Thierry Noubissie. Predivan pogodak za 2-2. U fanovi su criticising je sudac. Ipak su one odlazile na bodrenje i vika po cilj protivnika. Oni će vjerojatno imati hrapav glas sljedeći dan ... uz dobru mamurluka ... Min.44, Gooooool !!!, Kara Schmitt napravio je par lažnjaka i savršeno servirao loptu za Olivier Zubar, koji u maniri najboljih svjetskih napadača zabija gol vrataru kroz noge. Rezultat je sada 3-2. Incredible! U navijačima ode ludo s prekrasnom Olivier Zubar gol, sad svi navijači vjeruju u lokalne pobjede

Min.45, došli smo do kraja prvih 45 minuta. Na semaforu stoji rezultat 3-2. Nakon stanke nas očekuje uzbudljivih 45 minuta koje će riješiti utakmicu. Pozicija lopte je u nogama domaćina 61 %.

Min 46, na početku drugog poluvremena možemo vidjeti fokusiranja obrane i napada obju momčadi.Domaća momčad fokusira svoj napad Obrana po obje strane, a obranu bez posebne pozornosti u bilo kojem području. Gostujuća momčad fokusira svoj napad po desnoj strani, a obranu do centra. Min.47, Gooooool !!!,kakav je sjajan dribling po desnoj strani napravio Dominique Faubert! Ostavio je na podu trojicu protivničkih igrača i ubacio felšanu loptu prema centru, tzv. bananu. Na pravom mjestu se našao Mamadou Berger koji odmjerenim udarcem postavlja rezultat na 4-2. Min.52, nakon driblinga na lijevog strani, Paul Lopez ubacuje u sredinu. Nažalost, njegovi ubačaji nisu savršeni kao driblinzi. Slab i naprecizan udarac bez problema zaustavljaju protivnički igrači. Min.54, Mamadou Berger šalje loptu za Paul Lopez, koji se nalazio na lijevoj strani napada. Ali je dodavanje bilo prilično loše, te je Lúcio Vinicius vidio priliku za uzimanje lopte. Nije stigao na vrijeme po loptu, ali je stigao po noge protivničkog napadača. Prekršaj. Još je dobro prošao... Min.55, Mamadou Berger pokušava sve napraviti sam i na tvrdoglavi način puca preko gola, odnosno na tribine... Min.65, Josué Macedo šalje loptu točno u noge Mauro Luiz Gustavo koji pretrčava obranu i dolazi u situaciju jedan na jedan s golmanom. Pravim je profesionalnim udarcem pogodio golmanom dalji kut, ali slavlje je upropastio linijski sudac koji je ponosno mahao zastavicom. Mateo Beusan odmah je reagirao i objasnio puku da zaleđa nije bilo zbog čega je Mauro Luiz Gustavo poludio i počeo napadati i vrijeđati "nesposobnu sudačku seljačinu". Da ga suigrači nisu čvrtso držali, tko zna gdje bi zastavica završila... Min.68, José Carlos Zé Roberto prodao je lažnjak naivnom Manuel Cuissard, na što je ovaj doslovno poludio i na trenutak je izgledalo da će mu potrgat i dres i nogu. Sudac smiruje strasti i dosuđuje prekršaj. Žuti karton za Manuel Cuissard, koji je jedino tako mogao spriječit izglednu akciju protivnika. Profesionalni prekršaj, ali svejedno sudac sa smješkom na licu vadi karton žute boje. Min.69, Thierry Noubissie upozorava da je dobio težak udarac. Sudac zaustavlja igru, a korektan potez radi Itamar Kléberson ispucavanjem lopte u aut. Min.74, José Carlos Zé Roberto s desne strane loše ubacuje u sredinu gdje se našao Siaka Butelle i elegantno izbacio loptu u aut. Min.76, Gooooool !!!, Paul Lopez bez imalo muke provlači loptu kroz noge Lúcio Vinicius i dolazi sam pred Renato Paulista, kojeg je isto morao predriblati i brzo pucati prema golu da ne bi netko spasio vrata. Nakon što je poljubio grb voljenog kluba, pogledao je trenera koji ga je milijardu puta upozoravao da to ne radi jer će izgubiti loptu. Ali ne, danas si nije mogao pomoći i zbog tog sjajnog poteza na semaforu sada stoji 5-2. Min.88, Gooooool !!!, Dominique Faubert oduzeo je loptu Marinho Ferreira, i izašao je sam pred golmana Renato Paulista. Golmana je ostavio iza sebe i gurnuo loptu u praznu mrežu. Novi rezultat je 6-2.

Min.90, Kraj! Sudac je odsvirao završetak utakmice! Igrači su razmijenili znojne i prljave dresove. Rezultat kojim utakmica završava je 6-2. Pozicija lopte je u nogama domaćina 63 %.

Golovi
6' Mauro Luiz Gustavo 0-1
12' Maurice Gava 1-1
14' Dominique Faubert 2-1
28' Homero Tardelli 2-2
44' Olivier Zubar 3-2
47' Mamadou Berger 4-2
76' Paul Lopez 5-2
88' Dominique Faubert 6-2
Prekršaji
54' Lúcio Vinicius 1
68' Manuel Cuissard 1