Izvješče s utakmiceCompartir en facebook

0 Žuti 1
0 Crveni 0
41.11% Posjed lopte u prvom poluvremenu 58.89%
41.52% Posjed drugog poluvremena 58.48%

Dobrodošli na stadion crossing de skaerbeek s 158.000 gledatelja. Na neutralni teren gdje se suočavaju Deutschland U21 i France U21 will play. Postava igrača, 4-4-2 za domaću ekipu, a 2-5-3 za gostujuču. Igrači Tom Bechtel - Lucian Prigge, Eduard Haxle, Frank Wunsch, Paul Langer - Theodor Behrens, Dieter Held, Fin Dörr, Siegfried Ackermann - Justus Rothermund, Peer Minten za home momčad i Christophe Robin - Bixente Rolland, Laurent Martinez - Henri Leboeuf, Khady Boghossian, Armand Hadji, François Roux, Youssouf Fugier - Jean Pierre Richard, Grégory Letizi, Bukowski Distin za visiting momčad.
Uživajte u ovom prekrasnom spektaklu.

Mi smo primijetiti da smo u završnoj fazi nacionalnog momčadskog prvenstva, a iako smo u fazi po grupama atmosfera je posebna, mi smo u gradu Brussels na België, gdje nacionalni timovi Deutschland U21 i France U21 idu igrati utakmicu. Nakon što su se čule himne nacionalni timovi kreću braniti boje svoje domovine.

Današnji sudac je Vincent Waseige iz België, koji je poznat kao vrlo vrijedan i pošten član organizacije Namur . Iznimno je iskusan i stoga možemo očekivati poštenu igru, bez grubih startova i neprestanog prekidanja igre.

Min.2, Gooooool !!! je postigao Bukowski Distin, nakon odličnog prodora po desnoj strani, Bukowski Distin vara Tom Bechtel prekrasnim prebacivanjem lopte u praznu mrežu. Novi je rezultat 0-1. Domaći su navijači ostali razočarani, nije im bilo jasno kako je gostujuća ekipa mogla postići Bukowski Distin i kako je situacija za njihovu ekipu postala teška. Min.5, Gooooool !!!, postiže France U21. Sjajno djelo Grégory Letizi- primio je loptu prsima, smirio je i sjurio se prema golu s desne strane. Kada je bio u punom naletu, naciljao je protivnički gol i poslao nezaustavljivu loptu iza leđa Tom Bechtel. Predivan pogodak za 0-2. Pessimism pervades the stadium terraces. Whistles were not heard, this goal has been visiting a great blow to supporters. Min.7, Siegfried Ackermann s više sreće nego pameti prolazi kroz vezni red i središnju obranu protivnika, ali ga mesar Laurent Martinez s dvije noge ruši na travu. Nema žutog kartona, ali ima slobodnog udarca. Žuti karton za Laurent Martinez, koji je jedino tako mogao spriječit izglednu akciju protivnika. Profesionalni prekršaj, ali svejedno sudac sa smješkom na licu vadi karton žute boje. Min.8, ekipu Deutschland U21 samo su milimetri dijelili od pogotka. Slobodan udarac izveo je Siegfried Ackermann i lopta odlazi tik pored lijeve vratnice Christophe Robin. Min.16, Gooooool !!! za Deutschland U21, gol je postigao Theodor Behrens. Svi su očekivali centaršut kada je stilu Darija Srne s lijeve strane zapucao i pogodio bliži golmanov kut za rezultat 1-2. Min.23, Igrač Justus Rothermund srušio se na pod. Valja se po travi kao svinja u blatu... Min.24, Kakav je Justus Rothermund borac! nakon brutalnog starta protivničkog igrača, ležao je na terenu zgrčen od bolova. Ali nije mogao napustiti voljenu ekipu u ovoj situaciji i ostaje u igri! Navijači njegovog kluba već razmišljaju o izradi transparenta s porukom, a protivnički su nevoljko zapljeskali hrabrom potezu i promrmljali: E, da se bar naši ovako trude... Min.26, Gooooool !!!, Theodor Behrens bez imalo muke provlači loptu kroz noge Bixente Rolland i dolazi sam pred Christophe Robin, kojeg je isto morao predriblati i brzo pucati prema golu da ne bi netko spasio vrata. Nakon što je poljubio grb voljenog kluba, pogledao je trenera koji ga je milijardu puta upozoravao da to ne radi jer će izgubiti loptu. Ali ne, danas si nije mogao pomoći i zbog tog sjajnog poteza na semaforu sada stoji 2-2. Na navijačima je otišao potpuno ludog posle ekvilajzer. Mnoge pristalice imaju oživje njihove nade, ali oni ne razmišljam o pobjedi još. To utječe na igrače. Min.30, Gooooool !!!, postiže France U21. Sjajno djelo Bukowski Distin- primio je loptu prsima, smirio je i sjurio se prema golu s desne strane. Kada je bio u punom naletu, naciljao je protivnički gol i poslao nezaustavljivu loptu iza leđa Tom Bechtel. Predivan pogodak za 2-3. Na stadionu pala Nečujno s prekrasnom Bukowski Distin gol. Mnogo su navijači jadikovanje o inexistent foult u početku se kretati i sudac je sada u žarištu svih lokalnih navijača 'kritičara Min.37, Gooooool !!! za France U21. Ubačaj Khady Boghossian s lijeve strane i glava Bukowski Distin. Djeluje tako jednostavno kada taj dvojac surađuje na terenu. Savršena akcija za 2-4. Min.43, Gooooool !!! Grégory Letizi sjurio se s desne strane i pokosio protivničke obrambene. Kada je došao pred samog golmana- raširio je osmjeh od uha do uha, zaobišao ga i laganim trzajem ugurao loptu u mrežu za 2-5

Min.45, sudac je svirao za kraj prvog poluvremena. Igrači i suci su već na putu do svlačionice. Trenutni rezultat je 2-5. Gostujuća momčad ima 59 %.

posjed lopte. Min 46, na početku drugog poluvremena možemo vidjeti fokusiranja obrane i napada obju momčadi.Domaća momčad fokusira svoj napad Lijeva strana, a obranu bez posebne pozornosti u bilo kojem području. Gostujuća momčad fokusira svoj napad po desnoj strani, a obranu Kratka dodavanja. Min.46, Gooooool !!! za Deutschland U21. Ubačaj s lijeve strane spacijalnost je igrača Theodor Behrens , a udarac glavom za čišćenje paučine u kutu gola spacijalnost Justus Rothermund. Zbog ta dva specijalca na semaforu se mijenja rezultat u 3-5. Min.59, Gooooool !!!, Henri Leboeuf presjekao je protivnički napad i sam krenuo prema golu po desnoj strani. Na putu do gola predriblao je Lucian Prigge i efektno prebacio golmana Tom Bechtel. Ostalo je samo podignutih ruku ušetat se u prazan gol i postaviti rezultat na 3-6. Min.61, Gooooool !!!, Akcija je započela na lijevoj strani gdje danas suvremeno vlada Theodor Behrens. Nakon što je shvatio da nema nijednog slobodnog suigrača, odlučio je uzeti stvar u svoje ruke: predriblao je protivničkog napadača, došao do ruba kaznenog udarca i raspalio loptu s 19 metara! Golman je ostao skamenjen, a domaći su navijači gledali prema semaforu na kojem je sada pisalo 4-6. Min.69, Gooooool !!!, Henri Leboeuf oduzeo je loptu Lucian Prigge, i izašao je sam pred golmana Tom Bechtel. Golmana je ostavio iza sebe i gurnuo loptu u praznu mrežu. Novi rezultat je 4-7. Min.77, Gooooool !!! je zabio Bukowski Distin. Dribling kroz sredinu, dvojica obrambenih na podu, lopta u golmanov dalji kut. Ne može jednostavnije. Tom Bechtel nezadovoljno baca rukavice po terenu dok se na semaforu pojavio novi rezultat 4-8. Min.82, Gooooool !!!, Nakon jednog centaršuta u protivnikov šesnaesterac, braniči su reagirali vrlo loše te izbili loptu na samo nekoliko metara od svog gola . Bixente Rolland je natrčao na tu loptu te udarcem iz prve probio vratarevu desnu stranu gola! Rezultat je sad 4-9.

Min.90, Kraj! Sudac je odsvirao završetak utakmice! Igrači su razmijenili znojne i prljave dresove. Rezultat kojim utakmica završava je 4-9. Gostujuća momčad ima 58 %.

Golovi
2' Bukowski Distin 0-1
5' Grégory Letizi 0-2
16' Theodor Behrens 1-2
26' Theodor Behrens 2-2
30' Bukowski Distin 2-3
37' Bukowski Distin 2-4
43' Grégory Letizi 2-5
46' Justus Rothermund 3-5
59' Henri Leboeuf 3-6
61' Theodor Behrens 4-6
69' Henri Leboeuf 4-7
77' Bukowski Distin 4-8
82' Bixente Rolland 4-9
Prekršaji
7' Laurent Martinez 1