Izvješče s utakmiceCompartir en facebook

79.51% Posjed lopte u prvom poluvremenu 20.49%
80.65% Posjed drugog poluvremena 19.35%

Danas ćemo gledati okršaj između England U21 i France U21, a uživo će ga pratiti 15.000 navijača koji su danas u velikom broju došli na City Football Club L Stadium.
Domaća ekipa borit će se u formaciji 3-4-3, a odabrani igrači su: Tommy Wright-Phillips - Alfred Harewood, Jon Bridge, George Scowcroft - Les Fox, Alfred Wright, Bryan Phillips, Tom Wright - Ben Upson, Sol Cranie, Darren Myhill.
Danas neće imati lak posao jer im je došao opasan protivnik koji će igrati u formaciji 5-4-1, a igrači na terenu bit će: Christophe Robin - Bixente Rolland, Madicke Caron, Laurent Martinez, Nadjim Fleury, Djabel Lopez - Henri Leboeuf, Khady Boghossian, François Roux, Armand Hadji - Jean Pierre Richard.

Dobrodošli na utakmicu na England u gradu West Yorkshire, očekuje se sjajan dvoboj između England U21 i France U21. Iako se radi o prijateljskoj utakmici, između ova dva protivnika bilo je puno nesuglasica i odnosi su napeti već godinama, tako da se očekuje zanimljiv dvoboj.

Večerašnju će utakmicu voditi Zhai Yifan, rođen u China i pripadnik sudačke organizacije Xizang. Poznat je kao pošten sudac, voli lijepu igru, bez puno prekida. No, često je kritiziran zbog puštanja sitnih prekršaja i igrači se nerijetko izvuku sa sitnim prekršajima.

Min.3, Gooooool !!! za France U21. Ubačaj Khady Boghossian s lijeve strane i glava Jean Pierre Richard. Djeluje tako jednostavno kada taj dvojac surađuje na terenu. Savršena akcija za 0-1. Min.8, Gooooool !!!, Jon Bridge progurao je loptu kroz sredinu terena naprijed prema Darren Myhill koji munjevito puca i ostavlja protivničkog vratara kao ukopanog. Rezultat je 1-1. Puffs i hlače su se ponavljaju reakciju u lokalnoj navijača kada Darren Myhill osvojio i ostvario neriješeno na semaforu. Min.10, Gooooool !!! Gol je postigao England U21. Odlično dodavanje Sol Cranie za Darren Myhill, koji pokušava predriblati Christophe Robin unutar kaznenog prostora, ali vratar ekipe France U21 spašava situaciju. Za vrijeme ispucavanja, Alfred Wright se pojavio i napravio 2-1. Smiles vratio na lica od navijača. Cilj je smirila živčani obožavatelja. Dolaru znakove u oči je sponzor se vratio previše ... Min.22, Gooooool !!! za England U21, Les Fox dodao je loptu kroz sredinu za Ben Upson, koji petom postiže pogodak kraj zbunjenog Christophe Robin. Rezultat je 3-1. U fanovi su se slavi pobjedu nad njihovim protivnicima slavoluk. Na stadionu držati na vikanje ime Ben Upson do kasnih sati u noć. Postoje čak i glasove koji su fanovi planiranje na tattooing ime cilj strijelaca. Oni su zaista ludo. Min.26, prodor Les Fox s desne strane završava "mrtvom šansom", odlična lopta za Djabel Lopez, ali ga je protivnički igrač povukao za dres u ključnom trenutku. Les Fox sve je napravio savršeno, ali nažalost nije bilo pogotka za njegovu ekipu. Min.30, spektakularan udarac glavom uputio je Armand Hadji, ali lopta završava malo iznad gola! Ali prije tog sjajnog udarca lopte od pod pa preko gola, treba istaknuti još bolje dodavanje Henri Leboeuf koji je iskoristio par centimetara prostora i sa svoje desne strane provukao loptu za suigrača. Zaista šteta! Min.34, Les Fox ne može se otarasiti Madicke Caron koji mu uporno krade lopte. To se zove znanje u obrani. Les Fox više ne zna šta bi sa sobom i počinje cvilit o nepostojećem prekršaju. Min.38, Gooooool !!!, Ben Upson je smirio dugu loptu koja je preletjela protivničku obranu. Još je samo morao je zaobići golmana da zabije u prazan gol . Novi rezultat je 4-1. Min.42, Gooooool !!! Gol je postigao England U21. Odlično dodavanje Sol Cranie za Ben Upson, koji pokušava predriblati Christophe Robin unutar kaznenog prostora, ali vratar ekipe France U21 spašava situaciju. Za vrijeme ispucavanja, Tom Wright se pojavio i napravio 5-1.

Min.45,kraj je prvog poluvremena. Momčadi odlaze u svlačionice. Rezultat nakon prvih 45 minuta je 5-1. Pozicija lopte je u nogama domaćina 80 %.

Min 46, na početku drugog poluvremena možemo vidjeti fokusiranja obrane i napada obju momčadi.Domaća momčad fokusira svoj napad do centra, a obranu bez posebne pozornosti u bilo kojem području. Gostujuća momčad fokusira svoj napad Lijeva strana, a obranu Obrana po obje strane. Min.49, Gooooool !!!, Alfred Wright poslao je dugu i preciznu loptu prema Darren Myhill koji dolazi sam pred golmana Christophe Robin i prebacuje ga prekrasnim lobom. Rezultat je 6-1. Min.52, Gooooool !!!, Ben Upson progurao je loptu kroz sredinu terena naprijed prema Darren Myhill koji munjevito puca i ostavlja protivničkog vratara kao ukopanog. Rezultat je 7-1. Min.61, Gooooool !!! za France U21. Ubačaj s lijeve strane spacijalnost je igrača Khady Boghossian , a udarac glavom za čišćenje paučine u kutu gola spacijalnost Jean Pierre Richard. Zbog ta dva specijalca na semaforu se mijenja rezultat u 7-2. Min.66, Sol Cranie s lijeve strane ubacuje za Ben Upson,čiji se čuvar Djabel Lopez spotaknuo, srušio i sebe i protivnika. Sav taj cirkus sudac je mirno promatrao i taman kada su svi pomislili da će pokazati na bijelu točku, dosudio je ispucavanje za golmana. Min.73, Gooooool !!!, Tom Wright napravio je par lažnjaka i savršeno servirao loptu za Sol Cranie, koji u maniri najboljih svjetskih napadača zabija gol vrataru kroz noge. Rezultat je sada 8-2. Min.77, Bryan Phillips dodaje za Sol Cranie, koji s lijeve strane ubacuje u kazneni prostor gdje se našao Darren Myhill, ali gađa točno u ruke Christophe Robin. Min.86, Gooooool !!! je zabio Sol Cranie. Dribling kroz sredinu, dvojica obrambenih na podu, lopta u golmanov dalji kut. Ne može jednostavnije. Christophe Robin nezadovoljno baca rukavice po terenu dok se na semaforu pojavio novi rezultat 9-2.

Min.90, utakmica je napokon završena. Igrači su razmijenili znojne i prljave dresove i sada kreću prema svlačionicama. Utakmica je mogla biti i bolja, ali to je nogomet. Rezultat je 9-2. Pozicija lopte je u nogama domaćina 81 %.

Golovi
3' Jean Pierre Richard 0-1
8' Darren Myhill 1-1
10' Alfred Wright 2-1
22' Ben Upson 3-1
38' Ben Upson 4-1
42' Tom Wright 5-1
49' Darren Myhill 6-1
52' Darren Myhill 7-1
61' Jean Pierre Richard 7-2
73' Sol Cranie 8-2
86' Sol Cranie 9-2