Izvješče s utakmiceCompartir en facebook

0 Crveni 0
30.85% Posjed lopte u prvom poluvremenu 69.15%
28.41% Posjed drugog poluvremena 71.59%

Dobrodošli na susret France U21 protiv Österreich U21. 32.256 spectators je broj gledatelja koji su došli na stadion uživo pogledati igru svojih omiljenih klubova.
Domaćini će probati zadovoljiti publiku formacijom 5-4-1, a igrači zaduženi za pobjedu su: Famara Quistin - Djabel Lopez, René NGuimbi, Nadjim Fleury, Laurent Martinez, Hamed NGouma - Madicke Caron, Youssouf Fugier, Henri Leboeuf, Khady Boghossian - Bukowski Distin.
Gosti će se suprostaviti u formaciji 4-4-2,a prvotimci su: Josef Brandauer - Elias Resetarits, Curd Senekowitsch, Wilhelm Jürgens, Pousinho Prokopil - Dominik Dorfmeister, Raphael Prosenik, Horst Polster, Alex Saurer - Gerald Trimmel, Arnulf Margreitter.

Dobrodošli na utakmicu na France u gradu Rhône-Alpes, očekuje se sjajan dvoboj između France U21 i Österreich U21. Iako se radi o prijateljskoj utakmici, između ova dva protivnika bilo je puno nesuglasica i odnosi su napeti već godinama, tako da se očekuje zanimljiv dvoboj.

Današnji je sudac Walenty Kapka, iz Polska i zaposlen u organizaciji Lubuskie. Poznat je kao korektan sudac koji ne trpi sra** igrača i trenera. Koeficijent na žuti karton u svim kladionicama je oko 1.05, a na crvene 1.25.

Min.4, Laurent Martinez bolnog izraza lica pogledava prema klupi. Pokušava li nešto poručiti treneru ili je zaboravio obući čiste gaće? Saznat ćemo uskoro. Min.5, Kakav je Laurent Martinez borac! nakon brutalnog starta protivničkog igrača, ležao je na terenu zgrčen od bolova. Ali nije mogao napustiti voljenu ekipu u ovoj situaciji i ostaje u igri! Navijači njegovog kluba već razmišljaju o izradi transparenta s porukom, a protivnički su nevoljko zapljeskali hrabrom potezu i promrmljali: E, da se bar naši ovako trude... Min.8, Pousinho Prokopil se izborio za loptu i došao u savršenu priliku za postizanje pogotka. Njegov prekrasni udarac zaustavila je greda.Šteta! Min.15, France U21 skoro dolazi do pogotka nakon lijepog prodora Henri Leboeufkroz sredinu. Bukowski Distin nije imao preciznosti za zabijanje gola koja bi akciju France U21 učinila savršenom. Bukowski Distin mahao je rukama da su ga protivnički igrači uporno povlačili za sveti dres u kojem igra. Min.19, Österreich U21 skoro dolazi do pogotka nakon lijepog prodora Horst Polsterkroz sredinu. Arnulf Margreitter nije imao preciznosti za zabijanje gola koja bi akciju Österreich U21 učinila savršenom. Arnulf Margreitter mahao je rukama da su ga protivnički igrači uporno povlačili za sveti dres u kojem igra. Min.23, Gooooool !!!, postiže Österreich U21. Sjajno djelo Gerald Trimmel- primio je loptu prsima, smirio je i sjurio se prema golu s desne strane. Kada je bio u punom naletu, naciljao je protivnički gol i poslao nezaustavljivu loptu iza leđa Famara Quistin. Predivan pogodak za 0-1. Min.26, Gooooool !!!,kakav je sjajan dribling po desnoj strani napravio Dominik Dorfmeister! Ostavio je na podu trojicu protivničkih igrača i ubacio felšanu loptu prema centru, tzv. bananu. Na pravom mjestu se našao Arnulf Margreitter koji odmjerenim udarcem postavlja rezultat na 0-2. Da!, momčad dolazi i do drugog gola! Ovaj gol će im vratiti samopouzdanje i vjeru u ovoj utakmici. Min.28, Gooooool !!! Gerald Trimmel sjurio se s desne strane i pokosio protivničke obrambene. Kada je došao pred samog golmana- raširio je osmjeh od uha do uha, zaobišao ga i laganim trzajem ugurao loptu u mrežu za 0-3 U fanovi ne mogu vjerovati taj rezultat. Nekoliko navijača je waving simbolicko bijele maramice ... Direktor bi trebalo gledati njegovu glavu ozbiljno. Nažalost, za njih to nije jedini problem ... nekoliko fanovi su već napuštaju stadion i utakmicu nije još više! Min.35, Gooooool !!!, Dominik Dorfmeister oduzeo je loptu René NGuimbi, i izašao je sam pred golmana Famara Quistin. Golmana je ostavio iza sebe i gurnuo loptu u praznu mrežu. Novi rezultat je 0-4. Min.39, Gooooool !!!, Madicke Caron presjekao je protivnički napad i sam krenuo prema golu po desnoj strani. Na putu do gola predriblao je Pousinho Prokopil i efektno prebacio golmana Josef Brandauer. Ostalo je samo podignutih ruku ušetat se u prazan gol i postaviti rezultat na 1-4. Min.43, Gooooool !!!, Bukowski Distin je savršeno ubacio s desne strane kaznenog prostora. Loptu je prsima primirio Khady Boghossian i prekrasnim udarcem zabio loptu u mrežu dok se zbunjeni Josef Brandauer derao se na obrambene koji su u ovoj sjajnoj akciji ispali totalni amateri. Na semaforu sada stoji rezultat 2-4.

Min.45,kraj je prvog poluvremena. Momčadi odlaze u svlačionice. Rezultat nakon prvih 45 minuta je 2-4. Gostujuća momčad ima 69 %.

posjed lopte. Min 46, s komentatorskog mjesta se jasno vidi kako domaća ekipa ne napada po desnoj strani i nastoji ojačati svoju obranu bez posebne pozornosti u bilo kojem području. gostujući tim pokušava napasti po desnoj strani i nastoji ojačati svoju obranu od centra i desne aut linije. Min.51, Gerald Trimmel puca kraj gola nakon odličnog ubačaja s desne strane koji je uputio Dominik Dorfmeister. Min.54, Gooooool !!! je postigao Bukowski Distin, nakon odličnog prodora po desnoj strani, Bukowski Distin vara Josef Brandauer prekrasnim prebacivanjem lopte u praznu mrežu. Novi je rezultat 3-4. Min.64, Gooooool !!!, Dominik Dorfmeister oduzeo je loptu René NGuimbi, i izašao je sam pred golmana Famara Quistin. Golmana je ostavio iza sebe i gurnuo loptu u praznu mrežu. Novi rezultat je 3-5. Min.69, Gooooool !!!, Gerald Trimmel presjekao je protivnički napad i sam krenuo prema golu po desnoj strani. Na putu do gola predriblao je René NGuimbi i efektno prebacio golmana Famara Quistin. Ostalo je samo podignutih ruku ušetat se u prazan gol i postaviti rezultat na 3-6. Min.74, Horst Polster dodaje za Arnulf Margreitter, koji s lijeve strane ubacuje u kazneni prostor gdje se našao Gerald Trimmel, ali gađa točno u ruke Famara Quistin. Min.79, Gooooool !!! Arnulf Margreitter sjurio se s desne strane i pokosio protivničke obrambene. Kada je došao pred samog golmana- raširio je osmjeh od uha do uha, zaobišao ga i laganim trzajem ugurao loptu u mrežu za 3-7 Min.84, Gooooool !!! je postigao Bukowski Distin, nakon odličnog prodora po desnoj strani, Bukowski Distin vara Josef Brandauer prekrasnim prebacivanjem lopte u praznu mrežu. Novi je rezultat 4-7.

Min.90, Kraj! Sudac je odsvirao završetak utakmice! Igrači su razmijenili znojne i prljave dresove. Rezultat kojim utakmica završava je 4-7. Gostujuća momčad ima 72 %.

Golovi
23' Gerald Trimmel 0-1
26' Arnulf Margreitter 0-2
28' Gerald Trimmel 0-3
35' Dominik Dorfmeister 0-4
39' Madicke Caron 1-4
43' Khady Boghossian 2-4
54' Bukowski Distin 3-4
64' Dominik Dorfmeister 3-5
69' Gerald Trimmel 3-6
79' Arnulf Margreitter 3-7
84' Bukowski Distin 4-7