Izvješče s utakmiceCompartir en facebook

Marbella Kapital United 8 - 4 F.C. Stiinta U. Craiova

0 Žuti 0
0 Crveni 0
67.28% Posjed lopte u prvom poluvremenu 32.72%
66.86% Posjed drugog poluvremena 33.14%

Problemi u domačoj ekipi, Vratar nedostaje u prvoj postavi , te Crisostomo Senderos ulazi u igru kako bi popunio prazno mjesto na terenu prije početka utakmice. Problemi u domačoj ekipi, Centralni obrambeni nedostaje u prvoj postavi , nema više zamjena na raspolaganju i morat će igrati s igračem manje. Problemi u domačoj ekipi, Centralni obrambeni nedostaje u prvoj postavi , nema više zamjena na raspolaganju i morat će igrati s igračem manje.
Dobrodošli na susret Marbella Kapital United protiv F.C. Stiinta U. Craiova. 6.842 spectators je broj gledatelja koji su došli na stadion uživo pogledati igru svojih omiljenih klubova.
Domaćini će probati zadovoljiti publiku formacijom 1-4-3, a igrači zaduženi za pobjedu su: Crisostomo Senderos - Pedro Arias - Alfonso Estrada, Hadrien Neuviller les Saverne, Mauro Varaona, Alonso Inguanzo - Marcos Dirceu, Raimundo Vigo, Eusebio Aramburu.
Gosti će se suprostaviti u formaciji 3-4-3,a prvotimci su: Orlando Esquivel - Ştefan Popescu, Paul Ambrus, Necula Băcilă - Bruno Santibañez, Horacio Flores, Samuel Zornoza, Ovidiu Tudor - Ştefan Ogăraru, Otto Ilie, Cosmin Goian.

Ovo je novi susret prijateljskog turnira Palante League

Imanol Izzeta, jedna od legendi svjetskog nogometa i suđenja danas će voditi utakmicu. Sudac je iz Argentina born i pripada organizaciji Córdoba . Nadamo se da neće biti povika "Sudac pederu" s tribina.

Min.11, Gooooool !!! Gol je postigao F.C. Stiinta U. Craiova. Odlično dodavanje Cosmin Goian za Ştefan Ogăraru, koji pokušava predriblati Crisostomo Senderos unutar kaznenog prostora, ali vratar ekipe Marbella Kapital United spašava situaciju. Za vrijeme ispucavanja, Ovidiu Tudor se pojavio i napravio 0-1. Možete čuti pin pad u ovom stadionu nakon što je gostujući tim otvorio je rezultat odbora. Jesu li kuće obožavatelja imao hladnu vodu izli nad njihovim glavama? Čak i tišina huligana su sada, nevjerojatno! Min.14, Marbella Kapital United trebala je zabiti pogodak kada je Alfonso Estrada pucao preko glave Paul Ambrus, ali Orlando Esquivel to samouvjereno kupi. Min.18, Gooooool !!!, Eusebio Aramburu je smirio dugu loptu koja je preletjela protivničku obranu. Još je samo morao je zaobići golmana da zabije u prazan gol . Novi rezultat je 1-1. U kući daju obožavateljima cilj zapisničara veliki pljesak za bodovanje kada njegov tim igrao izvanredno loše. Min.24, Gooooool !!!, Alonso Inguanzo progurao je loptu kroz sredinu terena naprijed prema Raimundo Vigo koji munjevito puca i ostavlja protivničkog vratara kao ukopanog. Rezultat je 2-1. Smiles vratio na lica od navijača. Cilj je smirila živčani obožavatelja. Dolaru znakove u oči je sponzor se vratio previše ... Min.32, Gooooool !!!, Alfonso Estrada napravio je par driblinga kroz sredinu i našao se oči u oči s golmanom. Kada su već svi vidjeli jak udarac prema golu, ostavio je petom loptu za Raimundo Vigo koji je u naletu dolazio prema golu i nije imao problema sa savladavanjem već palog golmana. Slavili su kraj korner zastavice gdje su umirali od smijeha zbog naivnog golmana. 3-1. U fanovi su se slavi pobjedu nad njihovim protivnicima slavoluk. Na stadionu držati na vikanje ime Raimundo Vigo do kasnih sati u noć. Postoje čak i glasove koji su fanovi planiranje na tattooing ime cilj strijelaca. Oni su zaista ludo. Min.35, Gooooool !!! za F.C. Stiinta U. Craiova, Ovidiu Tudor dodao je loptu kroz sredinu za Cosmin Goian, koji petom postiže pogodak kraj zbunjenog Crisostomo Senderos. Rezultat je 3-2. Min.44, Gooooool !!!, Alfonso Estrada progurao je loptu kroz sredinu terena naprijed prema Marcos Dirceu koji munjevito puca i ostavlja protivničkog vratara kao ukopanog. Rezultat je 4-2.

Min.45,kraj je prvog poluvremena. Momčadi odlaze u svlačionice. Rezultat nakon prvih 45 minuta je 4-2. Pozicija lopte je u nogama domaćina 67 %.

Min 46, nakon solidnog prvog poluvremena, čeka nas drugo, nadamo se još bolje. Domaćini će napade fokusirati na do centra,a gosti na do centra. Min.46, Gooooool !!! za F.C. Stiinta U. Craiova. Ubačaj Otto Ilie s lijeve strane i glava Cosmin Goian. Djeluje tako jednostavno kada taj dvojac surađuje na terenu. Savršena akcija za 4-3. Min.49,dvije su pogreške igrača Paul Ambrus umalo koštale ekipu F.C. Stiinta U. Craiova. Prva je greška bila rušenje igrača Mauro Varaona u kaznenom prostoru, iako je izgledalo da ga Necula Băcilă nije dotaknuo. Druga je greška bila loše ispucavanje lopte koje je presjekao Raimundo Vigo, ali nažalost pucao ravno u Orlando Esquivel. Min.68, Gooooool !!! Gol je postigao Marbella Kapital United. Odlično dodavanje Marcos Dirceu za Eusebio Aramburu, koji pokušava predriblati Orlando Esquivel unutar kaznenog prostora, ali vratar ekipe F.C. Stiinta U. Craiova spašava situaciju. Za vrijeme ispucavanja, Mauro Varaona se pojavio i napravio 5-3. Min.71, Gooooool !!!, Ovidiu Tudor napravio je par lažnjaka i savršeno servirao loptu za Cosmin Goian, koji u maniri najboljih svjetskih napadača zabija gol vrataru kroz noge. Rezultat je sada 5-4. Min.73, Gooooool !!! je zabio Raimundo Vigo. Dribling kroz sredinu, dvojica obrambenih na podu, lopta u golmanov dalji kut. Ne može jednostavnije. Orlando Esquivel nezadovoljno baca rukavice po terenu dok se na semaforu pojavio novi rezultat 6-4. Min.80, Gooooool !!!, Nakon jednog centaršuta u protivnikov šesnaesterac, braniči su reagirali vrlo loše te izbili loptu na samo nekoliko metara od svog gola . Alfonso Estrada je natrčao na tu loptu te udarcem iz prve probio vratarevu desnu stranu gola! Rezultat je sad 7-4. Min.84, Gooooool !!!, Hadrien Neuviller les Saverne poslao je dugu i preciznu loptu prema Raimundo Vigo koji dolazi sam pred golmana Orlando Esquivel i prebacuje ga prekrasnim lobom. Rezultat je 8-4.

Min.90, Kraj! Sudac je odsvirao završetak utakmice! Igrači su razmijenili znojne i prljave dresove. Rezultat kojim utakmica završava je 8-4. Pozicija lopte je u nogama domaćina 67 %.

Golovi
11' Ovidiu Tudor 0-1
18' Eusebio Aramburu 1-1
24' Raimundo Vigo 2-1
32' Raimundo Vigo 3-1
35' Cosmin Goian 3-2
44' Marcos Dirceu 4-2
46' Cosmin Goian 4-3
68' Mauro Varaona 5-3
71' Cosmin Goian 5-4
73' Raimundo Vigo 6-4
80' Alfonso Estrada 7-4
84' Raimundo Vigo 8-4