Izvješče s utakmiceCompartir en facebook

1 Žuti 0
0 Crveni 0
79.57% Posjed lopte u prvom poluvremenu 20.43%
81.95% Posjed drugog poluvremena 18.05%

Problemi u domačoj ekipi, Krilo nedostaje u prvoj postavi , nema više zamjena na raspolaganju i morat će igrati s igračem manje. Problemi u Gost ekipi, Krilo nedostaje u prvoj postavi , nema više zamjena na raspolaganju i morat će igrati s igračem manje. Problemi u Gost ekipi, Centralni vezni nedostaje u prvoj postavi , nema više zamjena na raspolaganju i morat će igrati s igračem manje. Dobrodošli na stadion C.F. Caceres Stadium. Neutral gdje se suočavaju timovi Atletico Campazo i CFC F.C.. Sa sljedećim formacijama, 3-3-3 za domaći tim i 4-3-1 za gostujući. Sada kad smo vidjeli prvih jedanaest,vrijeme je za taktike Alonso Ruiz - Elano Conserva, Rubén Fresneda, Rogelio Velon - Venâncio Lazzaretti, Siro Arevalo, Valerio Agacio - Augusto Vieitez, Timoteo Santecilla, Ambrosio Juansoro za domaći tim i Julián Viña - Aníbal Sevillano, Sergio Castro, Hipólito Valmayor, Stefan Scholl - Abraham Sabuco, Narciso Azurmendi, Juan Pablo Gamboa - Srđan Šimunić za gostujući tim.
Uživajte u uzbudljivoj utakmici.

Ovo je novi susret prijateljskog turnira Palante League

Fermín Herrera iz Venezuela i član organizacije Vargas association vodit će današnji susret. Sudac je poznat po dopuštanju tvrde, muške igre. Nadamo se da igrači neće pretjerati i da neće biti težih ozljeda niti grube igre.

Min.5, Gooooool !!!, Elano Conserva progurao je loptu kroz sredinu terena naprijed prema Augusto Vieitez koji munjevito puca i ostavlja protivničkog vratara kao ukopanog. Rezultat je 1-0. Min.8, Ambrosio Juansoro ulazi u prazan prostor nakon ubačaja Augusto Vieitez, ali Hipólito Valmayor je u skoku viši od napadača. Augusto Vieitez žali se da je u duelu s Hipólito Valmayor dobio udarac laktom, ali ga sudac tjera da digne "dupe" i nastavi s igrom. sudac pokazuje da ne planira trpiti prigovore nogometaša. Najbolje je to na svojoj koži osjetio Augusto Vieitez, koji je zbog svađe sa "Svevišnjim" zaradio žuti karton. Min.13, Gooooool !!!, Abraham Sabuco bez imalo muke provlači loptu kroz noge Elano Conserva i dolazi sam pred Alonso Ruiz, kojeg je isto morao predriblati i brzo pucati prema golu da ne bi netko spasio vrata. Nakon što je poljubio grb voljenog kluba, pogledao je trenera koji ga je milijardu puta upozoravao da to ne radi jer će izgubiti loptu. Ali ne, danas si nije mogao pomoći i zbog tog sjajnog poteza na semaforu sada stoji 1-1. Min.18, Gooooool !!!, Valerio Agacio poslao je dugu i preciznu loptu prema Augusto Vieitez koji dolazi sam pred golmana Julián Viña i prebacuje ga prekrasnim lobom. Rezultat je 2-1. Min.25, katastrofalno dodavanje Venâncio Lazzaretti za Augusto Vieitez koji, jadan, nije ništa mogao s loptom. Ako ovako nastave "igrat", ubrzo će ispasti iz lige, pretući će ih navijači i završit će u Sloveniji. Min.29, odlično proigravanje Timoteo Santecillas lijeve strane završilo je točno u nogama Valerio Agacio, koji pokušava naciljati gol, ali pogađa redara. Min.31, grozan udarac Srđan Šimunić, nakon odlične lopte koju je s desne strane poslao $JOG-ALD-EQ. Nakon toga Narciso Azurmendi glavom namješta točno u noge napadača, ali on katastrofalno puca i ne iskorištava priliku. Min.36, Gooooool !!!, Venâncio Lazzaretti napravio je par lažnjaka i savršeno servirao loptu za Augusto Vieitez, koji u maniri najboljih svjetskih napadača zabija gol vrataru kroz noge. Rezultat je sada 3-1. Min.38, Gooooool !!!, Sergio Castro pravi veliku pogrešku pri dodavanju te mu je igrač Timoteo Santecilla,koji ga je cijelo vrijeme pratio ukrao loptu te jedan na jedan hladnokrvno pucao između nogu nesretnog Julián Viña . Semafor: 4-1.

Min.45, sudac je svirao za kraj prvog poluvremena. Igrači i suci su već na putu do svlačionice. Trenutni rezultat je 4-1. Pozicija lopte je u nogama domaćina 80 %.

Min 46, nakon solidnog prvog poluvremena, čeka nas drugo, nadamo se još bolje. Domaćini će napade fokusirati na do centra,a gosti na Lijeva strana. Min.47, Valerio Agacio pokušao je dugom loptom pronaći suigrača, ali je obrana dobro reagirala i loptu je izbacila Stefan Scholl prema korneru. Min.48, Augusto Vieitez šalje odlično naciljanu loptu iz kornera točno na glavu Ambrosio Juansoro. Bio bi to siguran gol da golman Julián Viña nije vršcima prstiju loptu izbacio u novi korner! Šteta zbog lijepo odigrane akcije! Min.51, Gooooool !!! za Atletico Campazo, Venâncio Lazzaretti dodao je loptu kroz sredinu za Ambrosio Juansoro, koji petom postiže pogodak kraj zbunjenog Julián Viña. Rezultat je 5-1. Min.54, Gooooool !!!, Augusto Vieitez je smirio dugu loptu koja je preletjela protivničku obranu. Još je samo morao je zaobići golmana da zabije u prazan gol . Novi rezultat je 6-1. Min.67, Timoteo Santecilla s lijeve strane ubacuje za Ambrosio Juansoro,čiji se čuvar Hipólito Valmayor spotaknuo, srušio i sebe i protivnika. Sav taj cirkus sudac je mirno promatrao i taman kada su svi pomislili da će pokazati na bijelu točku, dosudio je ispucavanje za golmana. Min.77, Gooooool !!! je zabio Timoteo Santecilla. Dribling kroz sredinu, dvojica obrambenih na podu, lopta u golmanov dalji kut. Ne može jednostavnije. Julián Viña nezadovoljno baca rukavice po terenu dok se na semaforu pojavio novi rezultat 7-1. Min.80, Gooooool !!!, sjajan pogodak zabio je Abraham Sabuco. Srđan Šimunić s lijeve je strane kirurški precizno pogodio njegovu glavu i ostavio Alonso Ruiz u šoku za rezultat 7-2. Min.84, Gooooool !!! Gol je postigao Atletico Campazo. Odlično dodavanje Timoteo Santecilla za Augusto Vieitez, koji pokušava predriblati Julián Viña unutar kaznenog prostora, ali vratar ekipe CFC F.C. spašava situaciju. Za vrijeme ispucavanja, Venâncio Lazzaretti se pojavio i napravio 8-2.

Min.90, utakmica je napokon završena. Igrači su razmijenili znojne i prljave dresove i sada kreću prema svlačionicama. Utakmica je mogla biti i bolja, ali to je nogomet. Rezultat je 8-2. Pozicija lopte je u nogama domaćina 82 %.

Konačan rezultat na utakmici između Atletico Campazo - CFC F.C. biti će 8-2, tako da Atletico Campazo prolazi u sljedeći krug turnira Palante League

Statistika - Dodaj Favoriti
VIP
· TipNogomet 11
· Vrsta utakmiceInternacionalna...
· Pravila Stupanj razigravanja(Normalno)
Golovi
5' Augusto Vieitez 1-0
13' Abraham Sabuco 1-1
18' Augusto Vieitez 2-1
36' Augusto Vieitez 3-1
38' Timoteo Santecilla 4-1
51' Ambrosio Juansoro 5-1
54' Augusto Vieitez 6-1
77' Timoteo Santecilla 7-1
80' Srđan Šimunić 7-2
84' Venâncio Lazzaretti 8-2