Izvješče s utakmiceCompartir en facebook

0 Žuti 0
0 Crveni 0
54.89% Posjed lopte u prvom poluvremenu 45.11%
54.27% Posjed drugog poluvremena 45.73%

Dobrodošli na stadion Club de Futbol de Co Stadium. Neutral gdje se suočavaju timovi Cañas i Marbella Kapital United. Sa sljedećim formacijama, 2-5-3 za domaći tim i 4-5-1 za gostujući. Sada kad smo vidjeli prvih jedanaest,vrijeme je za taktike Héctor Romo - Froilán Sojo, Oliver Ocaña - Constancio Urtiaran, Ronaldo Santin, Mihnea Stăncioiu, Zacarias Llanos, Axel Escornallón - Alberto Aros, Ramón Fresneda, Teobaldo Somellero za domaći tim i Sergio Aguirre - Breno Araújo, Pedro Arias, Oliver Pimentel, Alejo Ferrín - Roque Villafafila, Bas van Haaren, Romeo Esquivel, Alonso Inguanzo, Guillermo Pulgar - Emanuel Santatis za gostujući tim.
Uživajte u uzbudljivoj utakmici.

Ovo je novi susret prijateljskog turnira Palante League

Današnji sudac je Ştefan Dragoi iz România, koji je poznat kao vrlo vrijedan i pošten član organizacije Iaşi . Iznimno je iskusan i stoga možemo očekivati poštenu igru, bez grubih startova i neprestanog prekidanja igre.

Min.11, Gooooool !!!, Roque Villafafila je savršeno ubacio s desne strane kaznenog prostora. Loptu je prsima primirio Emanuel Santatis i prekrasnim udarcem zabio loptu u mrežu dok se zbunjeni Héctor Romo derao se na obrambene koji su u ovoj sjajnoj akciji ispali totalni amateri. Na semaforu sada stoji rezultat 0-1. Min.15, Gooooool !!!, Roque Villafafila presjekao je protivnički napad i sam krenuo prema golu po desnoj strani. Na putu do gola predriblao je Constancio Urtiaran i efektno prebacio golmana Héctor Romo. Ostalo je samo podignutih ruku ušetat se u prazan gol i postaviti rezultat na 0-2. Min.22, Gooooool !!! je zabio Ramón Fresneda. Dribling kroz sredinu, dvojica obrambenih na podu, lopta u golmanov dalji kut. Ne može jednostavnije. Sergio Aguirre nezadovoljno baca rukavice po terenu dok se na semaforu pojavio novi rezultat 1-2. Min.29, Gooooool !!!, Teobaldo Somellero je smirio dugu loptu koja je preletjela protivničku obranu. Još je samo morao je zaobići golmana da zabije u prazan gol . Novi rezultat je 2-2. Min.36, Gooooool !!! za Cañas. Ubačaj s lijeve strane spacijalnost je igrača Ronaldo Santin , a udarac glavom za čišćenje paučine u kutu gola spacijalnost Teobaldo Somellero. Zbog ta dva specijalca na semaforu se mijenja rezultat u 3-2. Min.39, Gooooool !!!, Oliver Pimentel pravi veliku pogrešku pri dodavanju te mu je igrač Ramón Fresneda,koji ga je cijelo vrijeme pratio ukrao loptu te jedan na jedan hladnokrvno pucao između nogu nesretnog Sergio Aguirre . Semafor: 4-2. Min.41, Gooooool !!!, Ronaldo Santin progurao je loptu kroz sredinu terena naprijed prema Alberto Aros koji munjevito puca i ostavlja protivničkog vratara kao ukopanog. Rezultat je 5-2. Min.43, Gooooool !!!, Roque Villafafila oduzeo je loptu Constancio Urtiaran, i izašao je sam pred golmana Héctor Romo. Golmana je ostavio iza sebe i gurnuo loptu u praznu mrežu. Novi rezultat je 5-3.

Min.45,kraj je prvog poluvremena. Momčadi odlaze u svlačionice. Rezultat nakon prvih 45 minuta je 5-3. Pozicija lopte je u nogama domaćina 55 %.

Min 46, nakon što smo dobili službenu potvrdu, možemo reći da će domaća ekipa koristiti taktiku napada po do centra. Anda gostujuća ekipa po po desnoj strani. Min.47, Gooooool !!!, Axel Escornallón odlično je primirio loptu te s kojih 25 metara uputio fantastičan udarac u mrežu. Rezultat je sada 6-3. Min.52, Gooooool !!!, Ramón Fresneda je smirio dugu loptu koja je preletjela protivničku obranu. Još je samo morao je zaobići golmana da zabije u prazan gol . Novi rezultat je 7-3. Min.54,propala prilika za ekipu Marbella Kapital United. Ubačaj Bas van Haaren s lijeve strane za Emanuel Santatis, koji solidno puca glavom, ali se Héctor Romo odlično postavlja i bez problema hvata loptu u ruke. Min.71, Gooooool !!! Gol je postigao Cañas. Odlično dodavanje Alberto Aros za Ramón Fresneda, koji pokušava predriblati Sergio Aguirre unutar kaznenog prostora, ali vratar ekipe Marbella Kapital United spašava situaciju. Za vrijeme ispucavanja, Axel Escornallón se pojavio i napravio 8-3. Min.77, Gooooool !!! je zabio Emanuel Santatis. Dribling kroz sredinu, dvojica obrambenih na podu, lopta u golmanov dalji kut. Ne može jednostavnije. Héctor Romo nezadovoljno baca rukavice po terenu dok se na semaforu pojavio novi rezultat 8-4. Min.85, Gooooool !!! Alberto Aros sjurio se s desne strane i pokosio protivničke obrambene. Kada je došao pred samog golmana- raširio je osmjeh od uha do uha, zaobišao ga i laganim trzajem ugurao loptu u mrežu za 9-4 Min.88, Gooooool !!! je postigao Emanuel Santatis, nakon odličnog prodora po desnoj strani, Emanuel Santatis vara Héctor Romo prekrasnim prebacivanjem lopte u praznu mrežu. Novi je rezultat 9-5.

Min.90, utakmica je napokon završena. Igrači su razmijenili znojne i prljave dresove i sada kreću prema svlačionicama. Utakmica je mogla biti i bolja, ali to je nogomet. Rezultat je 9-5. Pozicija lopte je u nogama domaćina 54 %.

Konačan rezultat na utakmici između Cañas - Marbella Kapital United biti će 9-5, tako da Cañas prolazi u sljedeći krug turnira Palante League

Statistika - Dodaj Favoriti
VIP
· TipNogomet 11
· Vrsta utakmiceInternacionalna...
· Pravila Stupanj razigravanja(Normalno)
Golovi
11' Emanuel Santatis 0-1
15' Roque Villafafila 0-2
22' Ramón Fresneda 1-2
29' Teobaldo Somellero 2-2
36' Teobaldo Somellero 3-2
39' Ramón Fresneda 4-2
41' Alberto Aros 5-2
43' Roque Villafafila 5-3
47' Axel Escornallón 6-3
52' Ramón Fresneda 7-3
71' Axel Escornallón 8-3
77' Emanuel Santatis 8-4
85' Alberto Aros 9-4
88' Emanuel Santatis 9-5