Izvješče s utakmiceCompartir en facebook

0 Žuti 0
0 Crveni 0
14.82% Posjed lopte u prvom poluvremenu 85.18%
13.22% Posjed drugog poluvremena 86.78%

15.000 spectators uživo će gledati susret o kojem se priča već danima. Igrači ekipe A.F.C. Roscommon imat će težak posao protiv gostiju, popularne ekipe zvane BJD Panthers. A.F.C. Roscommon igrat će u formaciji 4-4-2 s Jay Ó`Siocháin - Colm O`Leary, Mark O`Shea, Ross Gallagher, Gerry O`Dwyer - Darren Connolly, Sonny Singleton, Baz Giles, Dáithí Douglas - Leon St. John, Neil Lynch , dok će BJD Panthers igrati 3-5-2 , a igrači na terenu bit će Cameron St. John - Peter Mullan, Brandon Brennan, Ruaidhri Reid - Enda Ó`Quigley, Lee Ferriter, Stefan Bodurov, Gerardo Usel, Marcel Kulovits - Ronan Brennan, Leo O`Carroll.

Owen Magee iz Ireland i član organizacije Sligo association vodit će današnji susret. Sudac je poznat po dopuštanju tvrde, muške igre. Nadamo se da igrači neće pretjerati i da neće biti težih ozljeda niti grube igre.

Min.9, Gooooool !!! je postigao Ronan Brennan, nakon odličnog prodora po desnoj strani, Ronan Brennan vara Jay Ó`Siocháin prekrasnim prebacivanjem lopte u praznu mrežu. Novi je rezultat 0-1. Min.13, Gooooool !!! za BJD Panthers. Ubačaj s lijeve strane spacijalnost je igrača Lee Ferriter , a udarac glavom za čišćenje paučine u kutu gola spacijalnost Ronan Brennan. Zbog ta dva specijalca na semaforu se mijenja rezultat u 0-2. Gledatelja nije mogao vjerovati što su ih vidim, čak u njihovim najgore noćne more nisu mogli zamisliti ovo porazan rezultat. Mnoge od njih su se tiha, ali drugi je počeo poticati njegov tim. Loše stvari su vidjeli. Min.17, Gooooool !!!, Lee Ferriter bez imalo muke provlači loptu kroz noge Colm O`Leary i dolazi sam pred Jay Ó`Siocháin, kojeg je isto morao predriblati i brzo pucati prema golu da ne bi netko spasio vrata. Nakon što je poljubio grb voljenog kluba, pogledao je trenera koji ga je milijardu puta upozoravao da to ne radi jer će izgubiti loptu. Ali ne, danas si nije mogao pomoći i zbog tog sjajnog poteza na semaforu sada stoji 0-3. U fanovi ne mogu vjerovati taj rezultat. Nekoliko navijača je waving simbolicko bijele maramice ... Direktor bi trebalo gledati njegovu glavu ozbiljno. Nažalost, za njih to nije jedini problem ... nekoliko fanovi su već napuštaju stadion i utakmicu nije još više! Min.21, Gooooool !!!, Akcija je započela na lijevoj strani gdje danas suvremeno vlada Leo O`Carroll. Nakon što je shvatio da nema nijednog slobodnog suigrača, odlučio je uzeti stvar u svoje ruke: predriblao je protivničkog napadača, došao do ruba kaznenog udarca i raspalio loptu s 19 metara! Golman je ostao skamenjen, a domaći su navijači gledali prema semaforu na kojem je sada pisalo 0-4. Min.38, Leon St. John sjajno je obavio sve osim završnog udarca. Predriblao jednog, pretrčao dvojicu, ali trećeg, golmana, gađa točno u ruke. Šteta, akcija je zaista bila obećavajuća, ali mu je ponestalo snage. Min.41, Gooooool !!!, Enda Ó`Quigley oduzeo je loptu Mark O`Shea, i izašao je sam pred golmana Jay Ó`Siocháin. Golmana je ostavio iza sebe i gurnuo loptu u praznu mrežu. Novi rezultat je 0-5. Min.43, Gooooool !!!, Ronan Brennan presjekao je protivnički napad i sam krenuo prema golu po desnoj strani. Na putu do gola predriblao je Mark O`Shea i efektno prebacio golmana Jay Ó`Siocháin. Ostalo je samo podignutih ruku ušetat se u prazan gol i postaviti rezultat na 0-6.

Min.45, sudac je svirao za kraj prvog poluvremena. Igrači i suci su već na putu do svlačionice. Trenutni rezultat je 0-6. Gostujuća momčad ima 85 %.

posjed lopte. Min 46, s komentatorskog mjesta se jasno vidi kako domaća ekipa ne napada bez posebne pozornosti u bilo kojem području i nastoji ojačati svoju obranu bez posebne pozornosti u bilo kojem području. gostujući tim pokušava napasti Obrana po obje strane i nastoji ojačati svoju obranu bez posebne pozornosti u bilo kojem području. Min.57, Gooooool !!! za BJD Panthers, gol je postigao Lee Ferriter. Svi su očekivali centaršut kada je stilu Darija Srne s lijeve strane zapucao i pogodio bliži golmanov kut za rezultat 0-7. Min.63, Gooooool !!!, postiže BJD Panthers. Sjajno djelo Leo O`Carroll- primio je loptu prsima, smirio je i sjurio se prema golu s desne strane. Kada je bio u punom naletu, naciljao je protivnički gol i poslao nezaustavljivu loptu iza leđa Jay Ó`Siocháin. Predivan pogodak za 0-8. Min.68, Gooooooool!goool! !!!, Lee Ferriter prolazi Colm O`Leary i sa svoje lijeve strane ubacuje u šesnaesterac za Leo O`Carroll koji škaricama postiže fantastičan gol!!! Navijači su u transu, a ni sudac nije mogao sakriti oduševljenje takvim potezom! Škarice su donijele rezultat 0-9. Min.74, Gooooool !!!, Enda Ó`Quigley je savršeno ubacio s desne strane kaznenog prostora. Loptu je prsima primirio Ronan Brennan i prekrasnim udarcem zabio loptu u mrežu dok se zbunjeni Jay Ó`Siocháin derao se na obrambene koji su u ovoj sjajnoj akciji ispali totalni amateri. Na semaforu sada stoji rezultat 0-10. Min.77, Gooooool !!! Gol je postigao BJD Panthers. Odlično dodavanje Leo O`Carroll za Ronan Brennan, koji pokušava predriblati Jay Ó`Siocháin unutar kaznenog prostora, ali vratar ekipe A.F.C. Roscommon spašava situaciju. Za vrijeme ispucavanja, Stefan Bodurov se pojavio i napravio 0-11. Min.82, Gooooool !!! za BJD Panthers, Ronan Brennan dodao je loptu kroz sredinu za Leo O`Carroll, koji petom postiže pogodak kraj zbunjenog Jay Ó`Siocháin. Rezultat je 0-12. Min.84, nakon driblinga na lijevog strani, Sonny Singleton ubacuje u sredinu. Nažalost, njegovi ubačaji nisu savršeni kao driblinzi. Slab i naprecizan udarac bez problema zaustavljaju protivnički igrači.

Min.90, Kraj! Sudac je odsvirao završetak utakmice! Igrači su razmijenili znojne i prljave dresove. Rezultat kojim utakmica završava je 0-12. Gostujuća momčad ima 87 %.

Golovi
9' Ronan Brennan 0-1
13' Ronan Brennan 0-2
17' Lee Ferriter 0-3
21' Leo O`Carroll 0-4
41' Enda Ó`Quigley 0-5
43' Ronan Brennan 0-6
57' Lee Ferriter 0-7
63' Leo O`Carroll 0-8
68' Leo O`Carroll 0-9
74' Ronan Brennan 0-10
77' Stefan Bodurov 0-11
82' Leo O`Carroll 0-12