Izvješče s utakmiceCompartir en facebook

0 Crveni 0
70.32% Posjed lopte u prvom poluvremenu 29.68%
70.32% Posjed drugog poluvremena 29.68%

Počinje susret velikih rivala U.F.C. Wicklow i A.F.C. Roscommon na stadionu U.F.C. Wicklow Stadium. Pred 15.000 spectatorsgledatelja,
domaćini će koristiti formaciju 4-4-2, a članovi prve postave su: Lee Griffin - Bill McLoughlin, Bryan Doyle, Ben Andrews, Gooch McCabe - Ruaidhri Bonner, Zumo Dunne, Darren Ó`Quigley, David Dobson - Tadhg Lynch, Darragh Sweeney.
Gosti će bodove u uzavrloj atmosferi tražiti u formaciji 4-4-2, a igrači koji će pokušati odnijeti bodove su: Jay Ó`Siocháin - Colm O`Leary, Mark O`Shea, Ross Gallagher, Gerry O`Dwyer - Darren Connolly, Sonny Singleton, Baz Giles, Dáithí Douglas - Leon St. John, Neil Lynch.

Današnji sudac je Daragh Ferguson iz Ireland, koji je poznat kao vrlo vrijedan i pošten član organizacije Dublin . Iznimno je iskusan i stoga možemo očekivati poštenu igru, bez grubih startova i neprestanog prekidanja igre.

Min.6, Gooooool !!!, Darren Ó`Quigley napravio je par lažnjaka i savršeno servirao loptu za Tadhg Lynch, koji u maniri najboljih svjetskih napadača zabija gol vrataru kroz noge. Rezultat je sada 1-0. Gotovo cijeli stadion je uzvikivao GOOOOOOLLLL, svi su navijači pljeskali i uzvikivali ime Tadhg Lynch koji je učinio nešto teško: postigao je prvi pogodak. Min.17, Gooooool !!! Darragh Sweeney sjurio se s desne strane i pokosio protivničke obrambene. Kada je došao pred samog golmana- raširio je osmjeh od uha do uha, zaobišao ga i laganim trzajem ugurao loptu u mrežu za 2-0 Da!, momčad dolazi i do drugog gola! Ovaj gol će im vratiti samopouzdanje i vjeru u ovoj utakmici. Min.21, Leon St. John of A.F.C. Roscommon puca, ali lopta pogađa gredu! Imao je prazan prostor, oslobodio se čuvara i sam se našao pred Lee Griffin... Tribine su još u šoku nakon promašenog zicera! Min.24, Gooooool !!! za U.F.C. Wicklow. Ubačaj Zumo Dunne s lijeve strane i glava Tadhg Lynch. Djeluje tako jednostavno kada taj dvojac surađuje na terenu. Savršena akcija za 3-0. U fanovi su se slavi pobjedu nad njihovim protivnicima slavoluk. Na stadionu držati na vikanje ime Tadhg Lynch do kasnih sati u noć. Postoje čak i glasove koji su fanovi planiranje na tattooing ime cilj strijelaca. Oni su zaista ludo. Min.28, Gooooool !!!, Ruaidhri Bonner presjekao je protivnički napad i sam krenuo prema golu po desnoj strani. Na putu do gola predriblao je Mark O`Shea i efektno prebacio golmana Jay Ó`Siocháin. Ostalo je samo podignutih ruku ušetat se u prazan gol i postaviti rezultat na 4-0. Min.35, Gooooool !!!, Darren Ó`Quigley poslao je dugu i preciznu loptu prema Darragh Sweeney koji dolazi sam pred golmana Jay Ó`Siocháin i prebacuje ga prekrasnim lobom. Rezultat je 5-0. Dom tim ne može vjerovati očima. U 'Božja ruka' je udario još jednom. Kakva učinkovitost. U fanovi su žurka noć uz Maradonna u stražnju stranu glave. Fantastična! Min.42,propala prilika za ekipu A.F.C. Roscommon. Ubačaj Sonny Singleton s lijeve strane za Leon St. John, koji solidno puca glavom, ali se Lee Griffin odlično postavlja i bez problema hvata loptu u ruke.

Min.45, sudac je svirao za kraj prvog poluvremena. Igrači i suci su već na putu do svlačionice. Trenutni rezultat je 5-0. Pozicija lopte je u nogama domaćina 70 %.

Min.56, Darren Ó`Quigley slabo je dodao za Ruaidhri Bonner koji se morao vraćati 4 metra unatrag po loptu. I onda ga je Mark O`Shea skoro obezglavio udarcem kopačkom! I najstravičnije od svega, nije dobio nikakav karton! Po tribini se šuška da je sudac primio mito od izvršnog dopredsjednika Dinama Zdravka Mamića. Užas! Min.57, Tadhg Lynch ubacuje loptu iz slobodnog udarca s lijeve strane na drugu stativu, ali nije bilo nikoga tko bi mogao pospremiti loptu u mrežu. Min.57, Gooooool !!! za U.F.C. Wicklow, Darragh Sweeney dodao je loptu kroz sredinu za Tadhg Lynch, koji petom postiže pogodak kraj zbunjenog Jay Ó`Siocháin. Rezultat je 6-0. Min.61, Gooooool !!!, Gerry O`Dwyer pravi veliku pogrešku pri dodavanju te mu je igrač Darragh Sweeney,koji ga je cijelo vrijeme pratio ukrao loptu te jedan na jedan hladnokrvno pucao između nogu nesretnog Jay Ó`Siocháin . Semafor: 7-0. Min.63, Gooooool !!!, Gooch McCabe odlično je primirio loptu te s kojih 25 metara uputio fantastičan udarac u mrežu. Rezultat je sada 8-0. Min.67, Gooooool !!!, Zumo Dunne bez imalo muke provlači loptu kroz noge Colm O`Leary i dolazi sam pred Jay Ó`Siocháin, kojeg je isto morao predriblati i brzo pucati prema golu da ne bi netko spasio vrata. Nakon što je poljubio grb voljenog kluba, pogledao je trenera koji ga je milijardu puta upozoravao da to ne radi jer će izgubiti loptu. Ali ne, danas si nije mogao pomoći i zbog tog sjajnog poteza na semaforu sada stoji 9-0. Min.72, Gooooool !!! za U.F.C. Wicklow. Ben Andrews postiže zgoditak života. Ben Andrews iskorištava precizno dodanu loptu sa sredine igrališta i savršenim udarcem ostavlja Jay Ó`Siocháin i protivničke igrače bez daha. Cijeli je stadion ustao i zapljeskao ovom golu koji će se sigurno mjesecima vrtiti po Eurosportu. Rezultat je sada 10-0. Min.77, spektakularan udarac glavom uputio je Dáithí Douglas, ali lopta završava malo iznad gola! Ali prije tog sjajnog udarca lopte od pod pa preko gola, treba istaknuti još bolje dodavanje Darren Connolly koji je iskoristio par centimetara prostora i sa svoje desne strane provukao loptu za suigrača. Zaista šteta! Min.79, Baz Giles provlači se kroz sredinu i pokušava uposliti Neil Lynch, kojem Ben Andrews krade loptu i kreće u protunapad. Min.80, izbijenu loptu prima Darragh Sweeney i pokušava proći prepreku zvanu Gerry O`Dwyer , ali taj je dribling bio toliko očajan da je sam sebe spetljao i pao na stražnjicu dok su tribine pale u smijeh.

Min.90, utakmica je napokon završena. Igrači su razmijenili znojne i prljave dresove i sada kreću prema svlačionicama. Utakmica je mogla biti i bolja, ali to je nogomet. Rezultat je 10-0. Pozicija lopte je u nogama domaćina 70 %.

Golovi
6' Tadhg Lynch 1-0
17' Darragh Sweeney 2-0
24' Tadhg Lynch 3-0
28' Ruaidhri Bonner 4-0
35' Darragh Sweeney 5-0
57' Tadhg Lynch 6-0
61' Darragh Sweeney 7-0
63' Gooch McCabe 8-0
67' Zumo Dunne 9-0
72' Ben Andrews 10-0