· Početak → Natjecanja: Podatci turnira ; Pomoć ;

Podatci turnira: Filo League
Ime :    Filo League [ID: 23]
Za :    Prva momčad
Bratstvo :    Centro de Alto Rendimiento
Granica datuma registracije :    02-07-2009 16:00
Početni datum :    08-07-2009
Cijena registracije :    1.000 €
Broj ekipa :    32
Vips :    8
Runde :    7
Početak zagrijavajućeg kola :    4
Grupe :    8
Postaviti cilj :    Ne
Samo za braću i bratstva :    Ne
Trebate potvrdu osnivača :    Da
Status - Turnir :    Završeno
Pravila :

Prazno


Grupe
Grupa 1
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Guerreroz "Z" 9 11 - 5 (+6) 3 3 0 0
 CFC F.C. 6 16 - 9 (+7) 3 2 0 1
 Filo Grao 3 7 - 10 (-3) 3 1 0 2
 Ferrol Atlético 0 1 - 11 (-10) 3 0 0 3
Grupa 2
Ime kluba PTS F-A P W D L
 athletic 9 10 - 1 (+9) 3 3 0 0
 Family Perez 6 10 - 8 (+2) 3 2 0 1
 A.C. Mufla 1 5 - 9 (-4) 3 0 1 2
 D!VAD 1 3 - 10 (-7) 3 0 1 2
Grupa 3
Ime kluba PTS F-A P W D L
 AupaGeta 9 18 - 3 (+15) 3 3 0 0
 BUBUBON 6 6 - 7 (-1) 3 2 0 1
 Sevilla Dragons 3 11 - 13 (-2) 3 1 0 2
 JimmyFC 0 4 - 16 (-12) 3 0 0 3
Grupa 4
Ime kluba PTS F-A P W D L
 CHATILLA 7 8 - 2 (+6) 3 2 1 0
 Antonio Puerta Forever 4 6 - 5 (+1) 3 1 1 1
 Dinamo Zagreb 3 6 - 9 (-3) 3 1 0 2
 Racing de Ceuta 3 8 - 12 (-4) 3 1 0 2
Grupa 5
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Awenchumajai C.F. 6 9 - 7 (+2) 3 2 0 1
 La Losilla 6 8 - 8 (0) 3 2 0 1
 Sevilla Rabbits 3 13 - 11 (+2) 3 1 0 2
 FOX HOUND 3 8 - 12 (-4) 3 1 0 2
Grupa 6
Ime kluba PTS F-A P W D L
 alquerias fc 9 18 - 3 (+15) 3 3 0 0
 Sevilla Panthers 6 15 - 6 (+9) 3 2 0 1
 Landric F.C. 3 7 - 17 (-10) 3 1 0 2
 Señor Emerson C.F. 0 6 - 20 (-14) 3 0 0 3
Grupa 7
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Cañas 9 16 - 7 (+9) 3 3 0 0
 LA PUEBLA 6 14 - 7 (+7) 3 2 0 1
 Real Oca F.C. 3 10 - 16 (-6) 3 1 0 2
 AC INTERMITENTE 0 3 - 13 (-10) 3 0 0 3
Grupa 8
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Steaua de Borines 7 13 - 4 (+9) 3 2 1 0
 Travelling Without Moving 5 9 - 6 (+3) 3 1 2 0
 DEIXEBRE C.F 3 14 - 19 (-5) 3 1 0 2
 Zvezda St 1 7 - 14 (-7) 3 0 1 2


Utakmice
Kolo 1
Guerreroz "Z" - CFC F.C. 6 - 4 Ferrol Atlético - Filo Grao 1 - 3
A.C. Mufla - athletic 1 - 4 D!VAD - Family Perez 3 - 5
JimmyFC - BUBUBON 1 - 3 AupaGeta - Sevilla Dragons 7 - 3
Dinamo Zagreb - Antonio Puerta Forever 1 - 4 Racing de Ceuta - CHATILLA 2 - 5
Awenchumajai C.F. - Sevilla Rabbits 5 - 3 FOX HOUND - La Losilla 6 - 0
Señor Emerson C.F. - Landric F.C. 4 - 5 Sevilla Panthers - alquerias fc 1 - 4
Real Oca F.C. - AC INTERMITENTE 6 - 2 LA PUEBLA - Cañas 4 - 5
Steaua de Borines - DEIXEBRE C.F 7 - 4 Zvezda St - Travelling Without Moving 2 - 2
Kolo 2
Filo Grao - Guerreroz "Z" 1 - 4 CFC F.C. - Ferrol Atlético 7 - 0
Family Perez - A.C. Mufla 5 - 4 athletic - D!VAD 5 - 0
Sevilla Dragons - JimmyFC 7 - 3 BUBUBON - AupaGeta 0 - 5
CHATILLA - Dinamo Zagreb 3 - 0 Antonio Puerta Forever - Racing de Ceuta 2 - 4
La Losilla - Awenchumajai C.F. 3 - 2 Sevilla Rabbits - FOX HOUND 10 - 1
alquerias fc - Señor Emerson C.F. 6 - 0 Landric F.C. - Sevilla Panthers 0 - 5
Cañas - Real Oca F.C. 7 - 2 AC INTERMITENTE - LA PUEBLA 0 - 3
Travelling Without Moving - Steaua de Borines 0 - 0 DEIXEBRE C.F - Zvezda St 6 - 5
Kolo 3
Filo Grao - CFC F.C. 3 - 5 Ferrol Atlético - Guerreroz "Z" 0 - 1
Family Perez - athletic 0 - 1 D!VAD - A.C. Mufla 0 - 0
Sevilla Dragons - BUBUBON 1 - 3 AupaGeta - JimmyFC 6 - 0
CHATILLA - Antonio Puerta Forever 0 - 0 Racing de Ceuta - Dinamo Zagreb 2 - 5
La Losilla - Sevilla Rabbits 5 - 0 FOX HOUND - Awenchumajai C.F. 1 - 2
alquerias fc - Landric F.C. 8 - 2 Sevilla Panthers - Señor Emerson C.F. 9 - 2
Cañas - AC INTERMITENTE 4 - 1 LA PUEBLA - Real Oca F.C. 7 - 2
Travelling Without Moving - DEIXEBRE C.F 7 - 4 Zvezda St - Steaua de Borines 0 - 6


Strijelci
Pozicija Igrač Momčad Golovi
  Javier Zumel   alquerias fc 14


Stupanj razigravanja: 4 Runde
Osmina finala

8.1 Guerreroz "Z"
5 - 6
Family Perez

8.2 AupaGeta
0 - 0
Antonio Puerta Forever

8.3 Awenchumajai C.F.
2 - 4
Sevilla Panthers

8.4 Cañas
7 - 4
Travelling Without Moving

8.5 athletic
2 - 1
CFC F.C.

8.6 CHATILLA
2 - 3
BUBUBON

8.7 alquerias fc
3 - 0
La Losilla

8.8 Steaua de Borines
0 - 3
LA PUEBLA

Četvrtfinale

4.1 Family Perez
0 - 0
AupaGeta

4.2 Sevilla Panthers
5 - 4
Cañas

4.3 athletic
1 - 5
BUBUBON

4.4 alquerias fc
6 - 4
LA PUEBLA

Polufinala

2.1 Family Perez
1 - 2
Sevilla Panthers

2.2 BUBUBON
5 - 9
alquerias fc

Finale

1.1 Sevilla Panthers
5 - 6
alquerias fc



Lista registriranih
Momčad
1.     Atlético Fuensalida
2.     Club de Futbol de Covaleda
3.     Libertad Monteria
4.     Solana de Ibiza
5.     Asociación Deportiva Mallorca
6.     Recreativo de Gran Canaria
7.     Rayo de Vitoria
8.     Atletico de Extremadura
9.     Club Atlético de Covarrubias
10.     C.F. Baleares
11.     U.D. Lubia
12.     FC Seseña
13.     Dinamo Rijeka
14.     Rayo Alpedrete
15.     Racing de Vallecano
16.     Club Deportivo Asturias
17.     Sevilla Panthers
18.     RCD Cañamaque
19.     CF Galicia
20.     1.FC Versoix
21.     Club Hinwil
22.     Athletico Huelva
23.     Zorros de Reynosa La Paz
24.     F.C. Melilla
25.     Deportivo de Palencia
26.     Instituto de Salta
27.     FSC Moscow (gorod)
28.     Escobosa Almazán
29.     Escobosa de Camarena
30.     Ciudad de Camarena
31.     Vilanova i la Geltrú
32.     Odmisel C.F.
Pobjednik turnira
Momčadi



alquerias fc





Sevilla Panthers





 
Natrag

Gore




 Momčadi: 16.464 · Logiran: 3
Odaberi svoj jezik →
Ti si u US-HR 
 
 
ProFurgol.com ®
Privatni podatci - 0.142 - Zakonski materijal