· Početak → Natjecanja: Podatci turnira ; Pomoć ;

Podatci turnira: Palante League
Ime :    Palante League [ID: 54]
Za :    Prva momčad
Bratstvo :    Centro de Alto Rendimiento
Granica datuma registracije :    01-10-2009 16:00
Početni datum :    07-10-2009
Cijena registracije :    1.000 €
Broj ekipa :    32
Vips :    8
Runde :    7
Početak zagrijavajućeg kola :    4
Grupe :    8
Postaviti cilj :    Ne
Samo za braću i bratstva :    Ne
Trebate potvrdu osnivača :    Da
Status - Turnir :    Završeno
Pravila :

- sólo para los 32 equipos con mejor valoración media de los inscritos
- la siguiente edición llevará el nombre del campeón


Grupe
Grupa 1
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Cañas 9 22 - 11 (+11) 3 3 0 0
 CFC F.C. 4 8 - 9 (-1) 3 1 1 1
 sagalliga55 2 5 - 9 (-4) 3 0 2 1
 Cosa Nostra 1 5 - 11 (-6) 3 0 1 2
Grupa 2
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Atletico Campazo 9 20 - 10 (+10) 3 3 0 0
 Atletico LMMX 6 13 - 11 (+2) 3 2 0 1
 C.D. Tenerife 3 14 - 17 (-3) 3 1 0 2
 real sporting fiorentina 0 12 - 21 (-9) 3 0 0 3
Grupa 3
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Marbella Kapital United 9 24 - 10 (+14) 3 3 0 0
 Móstoles city F.C. 6 11 - 12 (-1) 3 2 0 1
 F.C. Stiinta U. Craiova 3 9 - 13 (-4) 3 1 0 2
 Diómedes S.A.D. 0 5 - 14 (-9) 3 0 0 3
Grupa 4
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Los Gallitos 9 14 - 2 (+12) 3 3 0 0
 Q3s 6 11 - 9 (+2) 3 2 0 1
 CHATILLA 3 9 - 12 (-3) 3 1 0 2
 Dream Team 10 0 5 - 16 (-11) 3 0 0 3
Grupa 5
Ime kluba PTS F-A P W D L
 athletic 9 19 - 2 (+17) 3 3 0 0
 Ory Team 4 12 - 11 (+1) 3 1 1 1
 Orensánier CF 4 12 - 15 (-3) 3 1 1 1
 paya´s clan 0 0 - 15 (-15) 3 0 0 3
Grupa 6
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Vilanova Madhounds 9 11 - 2 (+9) 3 3 0 0
 LoS GaMuSiNoS 6 10 - 4 (+6) 3 2 0 1
 Los Maxitunning 1 5 - 11 (-6) 3 0 1 2
 gυєяяєяσ-αѕтє... 1 4 - 13 (-9) 3 0 1 2
Grupa 7
Ime kluba PTS F-A P W D L
 CESLID C.F. 9 15 - 3 (+12) 3 3 0 0
 R.Oviedo S.A.D 6 14 - 6 (+8) 3 2 0 1
 A.C. Mufla 3 9 - 14 (-5) 3 1 0 2
 Tonhao F.C. 0 2 - 17 (-15) 3 0 0 3
Grupa 8
Ime kluba PTS F-A P W D L
 alquerias fc 9 17 - 0 (+17) 3 3 0 0
 Zinedine Zidane FC 4 6 - 11 (-5) 3 1 1 1
 animal selection 3 4 - 11 (-7) 3 1 0 2
 el 21 blanco 1 1 - 6 (-5) 3 0 1 2


Utakmice
Kolo 1
CFC F.C. - Cañas 3 - 7 sagalliga55 - Cosa Nostra 0 - 0
real sporting fiorentina - Atletico Campazo 3 - 7 Atletico LMMX - C.D. Tenerife 4 - 2
F.C. Stiinta U. Craiova - Diómedes S.A.D. 4 - 0 Marbella Kapital United - Móstoles city F.C. 9 - 3
Los Gallitos - Q3s 5 - 0 CHATILLA - Dream Team 10 6 - 2
Ory Team - Orensánier CF 6 - 6 paya´s clan - athletic 0 - 5
LoS GaMuSiNoS - Vilanova Madhounds 2 - 3 gυєяяєяσ-αѕтє... - Los Maxitunning 4 - 4
R.Oviedo S.A.D - Tonhao F.C. 8 - 0 CESLID C.F. - A.C. Mufla 8 - 1
alquerias fc - Zinedine Zidane FC 8 - 0 el 21 blanco - animal selection 0 - 2
Kolo 2
Cosa Nostra - CFC F.C. 0 - 3 Cañas - sagalliga55 7 - 3
C.D. Tenerife - real sporting fiorentina 8 - 4 Atletico Campazo - Atletico LMMX 4 - 3
Móstoles city F.C. - F.C. Stiinta U. Craiova 5 - 1 Diómedes S.A.D. - Marbella Kapital United 3 - 7
Dream Team 10 - Los Gallitos 2 - 5 Q3s - CHATILLA 6 - 3
athletic - Ory Team 5 - 1 Orensánier CF - paya´s clan 5 - 0
Los Maxitunning - LoS GaMuSiNoS 1 - 4 Vilanova Madhounds - gυєяяєяσ-αѕтє... 5 - 0
A.C. Mufla - R.Oviedo S.A.D 3 - 4 Tonhao F.C. - CESLID C.F. 0 - 4
animal selection - alquerias fc 0 - 6 Zinedine Zidane FC - el 21 blanco 1 - 1
Kolo 3
Cosa Nostra - Cañas 5 - 8 sagalliga55 - CFC F.C. 2 - 2
C.D. Tenerife - Atletico Campazo 4 - 9 Atletico LMMX - real sporting fiorentina 6 - 5
Móstoles city F.C. - Diómedes S.A.D. 3 - 2 Marbella Kapital United - F.C. Stiinta U. Craiova 8 - 4
Dream Team 10 - Q3s 1 - 5 CHATILLA - Los Gallitos 0 - 4
athletic - Orensánier CF 9 - 1 paya´s clan - Ory Team 0 - 5
Los Maxitunning - Vilanova Madhounds 0 - 3 gυєяяєяσ-αѕтє... - LoS GaMuSiNoS 0 - 4
A.C. Mufla - Tonhao F.C. 5 - 2 CESLID C.F. - R.Oviedo S.A.D 3 - 2
animal selection - Zinedine Zidane FC 2 - 5 el 21 blanco - alquerias fc 0 - 3


Strijelci
Pozicija Igrač Momčad Golovi
  Fermín Salvadios   alquerias fc 14


Stupanj razigravanja: 4 Runde
Osmina finala

8.1 Cañas
3 - 1
Atletico LMMX

8.2 Marbella Kapital United
7 - 4
Q3s

8.3 athletic
4 - 3
LoS GaMuSiNoS

8.4 CESLID C.F.
7 - 3
Zinedine Zidane FC

8.5 Atletico Campazo
8 - 2
CFC F.C.

8.6 Los Gallitos
5 - 2
Móstoles city F.C.

8.7 Vilanova Madhounds
5 - 0
Ory Team

8.8 alquerias fc
3 - 0
R.Oviedo S.A.D

Četvrtfinale

4.1 Cañas
9 - 5
Marbella Kapital United

4.2 athletic
3 - 6
CESLID C.F.

4.3 Atletico Campazo
9 - 1
Los Gallitos

4.4 Vilanova Madhounds
0 - 6
alquerias fc

Polufinala

2.1 Cañas
1 - 2
CESLID C.F.

2.2 Atletico Campazo
5 - 3
alquerias fc

Finale

1.1 CESLID C.F.
2 - 9
Atletico Campazo



Lista registriranih
Momčad
1.     Athletic de Caceres
2.     Escobosa de Camarena
3.     CF Galicia
4.     Gimnastica Illescas
5.     Union deportiva Burgos
6.     Athletic Murcia
7.     FCU Oradea
8.     Atlético Leon
9.     Libertad Monteria
10.     Club Social y Deportivo Magallanes y de la Antártica Chilena
11.     FC Covarrubias
12.     Sporting de Termancia
13.     real sporting fiorentina
14.     Club Magan
15.     Club de Futbol de Covaleda
16.     Boca Paraná
17.     UD Barcelona
18.     União Desportiva de Soure
19.     Racing de Vallecano
20.     Rayo Cubilla
21.     Móstoles city F.C.
22.     C.F. Caceres
23.     C.D. Tenerife
24.     Medaiwa
25.     Morón Toledo
26.     Deportivo de País Vasco
27.     Gimnastica Albacete
28.     Athletic de Cañamaque
29.     Atlétic Galicia
30.     Asociación Deportiva Mallorca
31.     Sporting Valmojado
32.     Pioneros de Ciudad Victoria
Pobjednik turnira
Momčadi



Atletico Campazo





CESLID C.F.





 
Natrag

Gore




 Momčadi: 16.464 · Logiran: 1
Odaberi svoj jezik →
Ti si u US-HR 
 
 
ProFurgol.com ®
Privatni podatci - 0.135 - Zakonski materijal