· Početak → Natjecanja: Podatci turnira ; Pomoć ;

Podatci turnira: International Elite PRO league
Ime :    International Elite PRO league
Za :    Prva momčad
Početni datum :    08-01-2021 16:00:00
Broj ekipa :    128
Runde :    13
Početak zagrijavajućeg kola :    7
Grupe :    32

Pobjednik turnira



furaredes





Móstoles city F.C.



Grupe
Grupa 1
Ime kluba PTS F-A P W D L
 giant taifuns 18 51 - 5 (+46) 6 6 0 0
 MedChamps 12 27 - 14 (+13) 6 4 0 2
 left united 6 18 - 25 (-7) 6 2 0 4
 Malas juntas 0 0 - 52 (-52) 6 0 0 6
Grupa 2
Ime kluba PTS F-A P W D L
 F.C. Sparta P.N. 18 45 - 7 (+38) 6 6 0 0
 iniesta team 12 42 - 15 (+27) 6 4 0 2
 Cunday F.C. 4 5 - 35 (-30) 6 1 1 4
 FUS Souss-Massa-Draâ 1 1 - 36 (-35) 6 0 1 5
Grupa 3
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Zarnitsa 15 32 - 8 (+24) 6 5 0 1
 SK Sturm Graz 15 30 - 19 (+11) 6 5 0 1
 Sao Lorenzo 6 28 - 25 (+3) 6 2 0 4
 PicaPau F C 0 4 - 42 (-38) 6 0 0 6
Grupa 4
Ime kluba PTS F-A P W D L
 CARABOBO FC 15 39 - 16 (+23) 6 5 0 1
 KSP Kamionka 15 30 - 7 (+23) 6 5 0 1
 FC Ostricourt 6 15 - 20 (-5) 6 2 0 4
 Ciudad de Manabí 0 3 - 44 (-41) 6 0 0 6
Grupa 5
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Vienuolika 18 44 - 8 (+36) 6 6 0 0
 Tierra_Querida 8 8 - 25 (-17) 6 2 2 2
 Oliver´s Team 7 16 - 16 (0) 6 2 1 3
 Šumbar team 1 4 - 23 (-19) 6 0 1 5
Grupa 6
Ime kluba PTS F-A P W D L
 C.D Rayo Esgueva 18 55 - 7 (+48) 6 6 0 0
 Trollveggen 12 18 - 20 (-2) 6 4 0 2
 Jordinis 3 13 - 33 (-20) 6 1 0 5
 cf casal da mata 3 10 - 36 (-26) 6 1 0 5
Grupa 7
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Dinamo V2 18 48 - 22 (+26) 6 6 0 0
 Holzhacker United 12 47 - 25 (+22) 6 4 0 2
 Nylon 3 27 - 43 (-16) 6 1 0 5
 Spartak Moscow 3 25 - 57 (-32) 6 1 0 5
Grupa 8
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Dragones 15 34 - 3 (+31) 6 5 0 1
 Febra 15 33 - 7 (+26) 6 5 0 1
 Chacarita Juniors 6 17 - 30 (-13) 6 2 0 4
 Dunav Ruse 0 1 - 45 (-44) 6 0 0 6
Grupa 9
Ime kluba PTS F-A P W D L
 fc dragasani 18 39 - 13 (+26) 6 6 0 0
 Los cachorros de El Paular 12 37 - 19 (+18) 6 4 0 2
 Dyskobolia Grodzisk... 6 25 - 29 (-4) 6 2 0 4
 Estudiantes de Batuco 0 0 - 40 (-40) 6 0 0 6
Grupa 10
Ime kluba PTS F-A P W D L
 FK Dřemík 15 47 - 12 (+35) 6 5 0 1
 Fussballclub Zürich 11 20 - 10 (+10) 6 3 2 1
 Fire Ants 8 32 - 16 (+16) 6 2 2 2
 JARDIM GUANABARA 0 1 - 62 (-61) 6 0 0 6
Grupa 11
Ime kluba PTS F-A P W D L
 AC MonzaBrianza1912 13 18 - 9 (+9) 6 4 1 1
 SPORTMAN FUTBOL CLUB 12 32 - 9 (+23) 6 4 0 2
 felgueiras fc 10 12 - 7 (+5) 6 3 1 2
 U.F.C. Roscommon 0 2 - 39 (-37) 6 0 0 6
Grupa 12
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Q3 15 51 - 6 (+45) 6 5 0 1
 FC Cricova 15 47 - 14 (+33) 6 5 0 1
 ανω ραχουλα 6 15 - 40 (-25) 6 2 0 4
 The Galacty 0 1 - 54 (-53) 6 0 0 6
Grupa 13
Ime kluba PTS F-A P W D L
 HabíaUnaVez 18 46 - 2 (+44) 6 6 0 0
 SAN VICENTE F.C. 12 24 - 9 (+15) 6 4 0 2
 GP CALCIO 6 26 - 16 (+10) 6 2 0 4
 Barca Toons 0 0 - 69 (-69) 6 0 0 6
Grupa 14
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Tias Buenas F.C. 12 41 - 14 (+27) 6 4 0 2
 Untura in Damigeana 12 33 - 22 (+11) 6 4 0 2
 Gattopardo 12 34 - 25 (+9) 6 4 0 2
 OFK Južno-Bačka 0 6 - 53 (-47) 6 0 0 6
Grupa 15
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Meridiana f.c. 14 23 - 3 (+20) 6 4 2 0
 FC Bern 12 29 - 20 (+9) 6 4 0 2
 United Club Alger 5 9 - 18 (-9) 6 1 2 3
 Racing 3 13 - 33 (-20) 6 1 0 5
Grupa 16
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Frades C.F. 18 59 - 11 (+48) 6 6 0 0
 NK Species 9 38 - 21 (+17) 6 3 0 3
 Univeristario FC 9 23 - 24 (-1) 6 3 0 3
 AC Baqa-Jatt 0 0 - 64 (-64) 6 0 0 6
Grupa 17
Ime kluba PTS F-A P W D L
 kvk 15 25 - 5 (+20) 6 5 0 1
 1. FC Hümörbomben 12 23 - 17 (+6) 6 4 0 2
 ELECTRÓNICA HD 9 15 - 11 (+4) 6 3 0 3
 PFC... 0 0 - 30 (-30) 6 0 0 6
Grupa 18
Ime kluba PTS F-A P W D L
 FC TAG 16 40 - 3 (+37) 6 5 1 0
 FC Ústí nad Orlicí 11 23 - 8 (+15) 6 3 2 1
 Ciona FC 7 14 - 22 (-8) 6 2 1 3
 Los Angeles FC 0 0 - 44 (-44) 6 0 0 6
Grupa 19
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Sk Puntigamer Sturm 14 28 - 2 (+26) 6 4 2 0
 fc frodesvej 13 39 - 2 (+37) 6 4 1 1
 Preto F.C. 7 9 - 32 (-23) 6 2 1 3
 Paya´s team 0 1 - 41 (-40) 6 0 0 6
Grupa 20
Ime kluba PTS F-A P W D L
 WINNER`S DUBAI Club 18 51 - 9 (+42) 6 6 0 0
 LOIRA F.C. 12 34 - 19 (+15) 6 4 0 2
 Phenomen 6 12 - 22 (-10) 6 2 0 4
 Hermine FC 0 2 - 49 (-47) 6 0 0 6
Grupa 21
Ime kluba PTS F-A P W D L
 atletico alacant 18 63 - 7 (+56) 6 6 0 0
 FC Groningen 10 15 - 21 (-6) 6 3 1 2
 Fortaleza 6 13 - 41 (-28) 6 2 0 4
 Zenit Гомель 1 13 - 35 (-22) 6 0 1 5
Grupa 22
Ime kluba PTS F-A P W D L
 lleida 18 40 - 3 (+37) 6 6 0 0
 Pampers United 12 31 - 12 (+19) 6 4 0 2
 Fc Forssa 6 12 - 31 (-19) 6 2 0 4
 eLdi36ui F.C. 0 0 - 37 (-37) 6 0 0 6
Grupa 23
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Ludza Latgol/NSS 18 51 - 0 (+51) 6 6 0 0
 Ball Magicians 12 30 - 14 (+16) 6 4 0 2
 WP Manteli 4 9 - 32 (-23) 6 1 1 4
 La quinta de la... 1 1 - 45 (-44) 6 0 1 5
Grupa 24
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Recreativo de Juerga F.C 18 53 - 11 (+42) 6 6 0 0
 F.C. Steaua Bucuresti 12 45 - 17 (+28) 6 4 0 2
 Novo Team 6 11 - 37 (-26) 6 2 0 4
 CHEMLON HUMENNE 0 4 - 48 (-44) 6 0 0 6
Grupa 25
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Huracán de Rada Tilly 15 33 - 15 (+18) 6 5 0 1
 Leirenoa C.F 12 32 - 27 (+5) 6 4 0 2
 Scuderia Gigi 9 27 - 20 (+7) 6 3 0 3
 Guangdong Feixingzhe 0 0 - 30 (-30) 6 0 0 6
Grupa 26
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Boca Juniors. 15 46 - 16 (+30) 6 5 0 1
 Os Pilas F.C. 15 28 - 6 (+22) 6 5 0 1
 BARBARIAN 6 28 - 25 (+3) 6 2 0 4
 Qarabag Azeri 0 1 - 56 (-55) 6 0 0 6
Grupa 27
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Union de Zapala 14 38 - 6 (+32) 6 4 2 0
 black all 13 26 - 9 (+17) 6 4 1 1
 Sajószöged KTK 5 13 - 27 (-14) 6 1 2 3
 athinaida 1 5 - 40 (-35) 6 0 1 5
Grupa 28
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Farul Constanta 13 29 - 13 (+16) 6 4 1 1
 Manchester Red Devils 12 28 - 16 (+12) 6 4 0 2
 Joejnsuun Pallo (JOPS) 9 19 - 22 (-3) 6 3 0 3
 Deportivo de Mizque 1 0 - 25 (-25) 6 0 1 5
Grupa 29
Ime kluba PTS F-A P W D L
 vea cf 15 36 - 18 (+18) 6 5 0 1
 Móstoles city F.C. 13 37 - 10 (+27) 6 4 1 1
 Honved Pegli 7 22 - 29 (-7) 6 2 1 3
 Real Oreamuno 0 12 - 50 (-38) 6 0 0 6
Grupa 30
Ime kluba PTS F-A P W D L
 Romelo Team 15 51 - 16 (+35) 6 5 0 1
 furaredes 15 54 - 21 (+33) 6 5 0 1
 F.C. Blauwe Reiger 6 25 - 46 (-21) 6 2 0 4
 Millonarios F.C.R. 0 12 - 59 (-47) 6 0 0 6
Grupa 31
Ime kluba PTS F-A P W D L
 GranAstur 13 39 - 13 (+26) 6 4 1 1
 chinarro´s club 11 40 - 12 (+28) 6 3 2 1
 Devilpage Team 9 34 - 41 (-7) 6 3 0 3
 F. C. Red Bull Lima Soccer 1 0 - 47 (-47) 6 0 1 5
Grupa 32
Ime kluba PTS F-A P W D L
 S. L. Caridade 13 31 - 15 (+16) 6 4 1 1
 Sporting 11 27 - 9 (+18) 6 3 2 1
 Heinsvig Hotspurs 10 20 - 21 (-1) 6 3 1 2
 Máfia Brigantina 0 4 - 37 (-33) 6 0 0 6


Utakmice
Kolo 1
giant taifuns - MedChamps 8 - 1 left united - Malas juntas 8 - 0
iniesta team - F.C. Sparta P.N. 5 - 6 Cunday F.C. - FUS Souss-Massa-Draâ 2 - 0
Sao Lorenzo - SK Sturm Graz 4 - 8 Zarnitsa - PicaPau F C 10 - 0
CARABOBO FC - KSP Kamionka 7 - 5 FC Ostricourt - Ciudad de Manabí 7 - 0
Vienuolika - Šumbar team 5 - 2 Oliver´s Team - Tierra_Querida 1 - 2
C.D Rayo Esgueva - Trollveggen 11 - 0 cf casal da mata - Jordinis 6 - 0
Dinamo V2 - Nylon 7 - 5 Holzhacker United - Spartak Moscow 12 - 4
Dragones - Febra 1 - 3 Chacarita Juniors - Dunav Ruse 7 - 0
Los cachorros de El Paular - fc dragasani 4 - 6 Dyskobolia Grodzisk... - Estudiantes de Batuco 9 - 0
FK Dřemík - Fire Ants 7 - 4 Fussballclub Zürich - JARDIM GUANABARA 10 - 0
felgueiras fc - AC MonzaBrianza1912 0 - 0 SPORTMAN FUTBOL CLUB - U.F.C. Roscommon 10 - 1
Q3 - FC Cricova 4 - 6 ανω ραχουλα - The Galacty 3 - 1
HabíaUnaVez - GP CALCIO 9 - 2 SAN VICENTE F.C. - Barca Toons 10 - 0
Tias Buenas F.C. - Untura in Damigeana 8 - 0 Gattopardo - OFK Južno-Bačka 9 - 1
Meridiana f.c. - FC Bern 7 - 0 United Club Alger - Racing 5 - 2
Univeristario FC - Frades C.F. 1 - 9 NK Species - AC Baqa-Jatt 12 - 0
kvk - ELECTRÓNICA HD 1 - 0 1. FC Hümörbomben - PFC... 5 - 0
FC TAG - FC Ústí nad Orlicí 5 - 0 Ciona FC - Los Angeles FC 9 - 0
fc frodesvej - Sk Puntigamer Sturm 0 - 1 Preto F.C. - Paya´s team 6 - 0
LOIRA F.C. - WINNER`S DUBAI Club 4 - 9 Phenomen - Hermine FC 6 - 0
atletico alacant - FC Groningen 10 - 2 Fortaleza - Zenit Гомель 6 - 5
lleida - Fc Forssa 11 - 0 Pampers United - eLdi36ui F.C. 8 - 0
Ludza Latgol/NSS - Ball Magicians 6 - 0 WP Manteli - La quinta de la... 1 - 1
Recreativo de Juerga F.C - F.C. Steaua Bucuresti 9 - 3 CHEMLON HUMENNE - Novo Team 1 - 2
Huracán de Rada Tilly - Scuderia Gigi 4 - 0 Leirenoa C.F - Guangdong Feixingzhe 5 - 0
Os Pilas F.C. - BARBARIAN 4 - 0 Boca Juniors. - Qarabag Azeri 12 - 1
Union de Zapala - black all 5 - 0 athinaida - Sajószöged KTK 2 - 2
Farul Constanta - Manchester Red Devils 9 - 2 Joejnsuun Pallo (JOPS) - Deportivo de Mizque 5 - 0
Móstoles city F.C. - vea cf 14 - 0 Honved Pegli - Real Oreamuno 9 - 1
furaredes - Romelo Team 9 - 3 F.C. Blauwe Reiger - Millonarios F.C.R. 10 - 3
GranAstur - chinarro´s club 9 - 4 Devilpage Team - F. C. Red Bull Lima Soccer 11 - 0
S. L. Caridade - Sporting 0 - 0 Heinsvig Hotspurs - Máfia Brigantina 4 - 1
Kolo 2
Malas juntas - giant taifuns 0 - 7 MedChamps - left united 6 - 0
FUS Souss-Massa-Draâ - iniesta team 1 - 8 F.C. Sparta P.N. - Cunday F.C. 8 - 0
PicaPau F C - Sao Lorenzo 0 - 10 SK Sturm Graz - Zarnitsa 8 - 4
Ciudad de Manabí - CARABOBO FC 1 - 10 KSP Kamionka - FC Ostricourt 2 - 0
Tierra_Querida - Vienuolika 0 - 10 Šumbar team - Oliver´s Team 0 - 3
Jordinis - C.D Rayo Esgueva 0 - 5 Trollveggen - cf casal da mata 3 - 0
Spartak Moscow - Dinamo V2 4 - 9 Nylon - Holzhacker United 4 - 7
Dunav Ruse - Dragones 0 - 8 Febra - Chacarita Juniors 7 - 3
Estudiantes de Batuco - Los cachorros de El Paular 0 - 6 fc dragasani - Dyskobolia Grodzisk... 9 - 1
JARDIM GUANABARA - FK Dřemík 1 - 9 Fire Ants - Fussballclub Zürich 0 - 0
U.F.C. Roscommon - felgueiras fc 0 - 1 AC MonzaBrianza1912 - SPORTMAN FUTBOL CLUB 1 - 9
The Galacty - Q3 0 - 12 FC Cricova - ανω ραχουλα 10 - 2
Barca Toons - HabíaUnaVez 0 - 13 GP CALCIO - SAN VICENTE F.C. 1 - 2
OFK Južno-Bačka - Tias Buenas F.C. 1 - 9 Untura in Damigeana - Gattopardo 6 - 5
Racing - Meridiana f.c. 0 - 3 FC Bern - United Club Alger 7 - 0
AC Baqa-Jatt - Univeristario FC 0 - 10 Frades C.F. - NK Species 8 - 5
PFC... - kvk 0 - 5 ELECTRÓNICA HD - 1. FC Hümörbomben 1 - 7
Los Angeles FC - FC TAG 0 - 9 FC Ústí nad Orlicí - Ciona FC 4 - 0
Paya´s team - fc frodesvej 0 - 8 Sk Puntigamer Sturm - Preto F.C. 1 - 1
Hermine FC - LOIRA F.C. 2 - 11 WINNER`S DUBAI Club - Phenomen 7 - 0
Zenit Гомель - atletico alacant 2 - 9 FC Groningen - Fortaleza 6 - 0
eLdi36ui F.C. - lleida 0 - 9 Fc Forssa - Pampers United 0 - 5
La quinta de la... - Ludza Latgol/NSS 0 - 11 Ball Magicians - WP Manteli 5 - 0
Novo Team - Recreativo de Juerga F.C 1 - 10 F.C. Steaua Bucuresti - CHEMLON HUMENNE 10 - 1
Guangdong Feixingzhe - Huracán de Rada Tilly 0 - 5 Scuderia Gigi - Leirenoa C.F 6 - 7
Qarabag Azeri - Os Pilas F.C. 0 - 6 BARBARIAN - Boca Juniors. 5 - 8
Sajószöged KTK - Union de Zapala 4 - 4 black all - athinaida 7 - 0
Deportivo de Mizque - Farul Constanta 0 - 5 Manchester Red Devils - Joejnsuun Pallo (JOPS) 8 - 0
Real Oreamuno - Móstoles city F.C. 2 - 7 vea cf - Honved Pegli 9 - 2
Millonarios F.C.R. - furaredes 4 - 9 Romelo Team - F.C. Blauwe Reiger 9 - 0
F. C. Red Bull Lima Soccer - GranAstur 0 - 10 chinarro´s club - Devilpage Team 12 - 2
Máfia Brigantina - S. L. Caridade 0 - 9 Sporting - Heinsvig Hotspurs 10 - 2
Kolo 3
Malas juntas - MedChamps 0 - 8 left united - giant taifuns 3 - 8
FUS Souss-Massa-Draâ - F.C. Sparta P.N. 0 - 6 Cunday F.C. - iniesta team 1 - 9
PicaPau F C - SK Sturm Graz 3 - 5 Zarnitsa - Sao Lorenzo 5 - 0
Ciudad de Manabí - KSP Kamionka 0 - 6 FC Ostricourt - CARABOBO FC 2 - 4
Tierra_Querida - Šumbar team 3 - 0 Oliver´s Team - Vienuolika 4 - 6
Jordinis - Trollveggen 0 - 4 cf casal da mata - C.D Rayo Esgueva 0 - 9
Spartak Moscow - Nylon 6 - 5 Holzhacker United - Dinamo V2 6 - 7
Dunav Ruse - Febra 0 - 9 Chacarita Juniors - Dragones 0 - 6
Estudiantes de Batuco - fc dragasani 0 - 7 Dyskobolia Grodzisk... - Los cachorros de El Paular 5 - 6
JARDIM GUANABARA - Fire Ants 0 - 12 Fussballclub Zürich - FK Dřemík 2 - 1
U.F.C. Roscommon - AC MonzaBrianza1912 0 - 6 SPORTMAN FUTBOL CLUB - felgueiras fc 5 - 0
The Galacty - FC Cricova 0 - 11 ανω ραχουλα - Q3 0 - 10
Barca Toons - GP CALCIO 0 - 12 SAN VICENTE F.C. - HabíaUnaVez 0 - 4
OFK Južno-Bačka - Untura in Damigeana 0 - 8 Gattopardo - Tias Buenas F.C. 6 - 5
Racing - FC Bern 2 - 8 United Club Alger - Meridiana f.c. 0 - 0
AC Baqa-Jatt - Frades C.F. 0 - 12 NK Species - Univeristario FC 2 - 4
PFC... - ELECTRÓNICA HD 0 - 5 1. FC Hümörbomben - kvk 0 - 8
Los Angeles FC - FC Ústí nad Orlicí 0 - 11 Ciona FC - FC TAG 0 - 9
Paya´s team - Sk Puntigamer Sturm 0 - 7 Preto F.C. - fc frodesvej 0 - 11
Hermine FC - WINNER`S DUBAI Club 0 - 9 Phenomen - LOIRA F.C. 0 - 4
Zenit Гомель - FC Groningen 1 - 1 Fortaleza - atletico alacant 2 - 10
eLdi36ui F.C. - Fc Forssa 0 - 3 Pampers United - lleida 0 - 6
La quinta de la... - Ball Magicians 0 - 8 WP Manteli - Ludza Latgol/NSS 0 - 10
Novo Team - F.C. Steaua Bucuresti 0 - 8 CHEMLON HUMENNE - Recreativo de Juerga F.C 0 - 10
Guangdong Feixingzhe - Scuderia Gigi 0 - 5 Leirenoa C.F - Huracán de Rada Tilly 5 - 6
Qarabag Azeri - BARBARIAN 0 - 10 Boca Juniors. - Os Pilas F.C. 5 - 2
Sajószöged KTK - black all 1 - 3 athinaida - Union de Zapala 0 - 5
Deportivo de Mizque - Manchester Red Devils 0 - 5 Joejnsuun Pallo (JOPS) - Farul Constanta 4 - 8
Real Oreamuno - vea cf 0 - 9 Honved Pegli - Móstoles city F.C. 2 - 8
Millonarios F.C.R. - Romelo Team 0 - 11 F.C. Blauwe Reiger - furaredes 3 - 10
F. C. Red Bull Lima Soccer - chinarro´s club 0 - 0 Devilpage Team - GranAstur 7 - 4
Máfia Brigantina - Sporting 0 - 6 Heinsvig Hotspurs - S. L. Caridade 0 - 7
Kolo 4
MedChamps - giant taifuns 0 - 6 Malas juntas - left united 0 - 6
F.C. Sparta P.N. - iniesta team 7 - 0 FUS Souss-Massa-Draâ - Cunday F.C. 0 - 0
SK Sturm Graz - Sao Lorenzo 7 - 4 PicaPau F C - Zarnitsa 0 - 5
KSP Kamionka - CARABOBO FC 6 - 0 Ciudad de Manabí - FC Ostricourt 1 - 5
Šumbar team - Vienuolika 1 - 6 Tierra_Querida - Oliver´s Team 2 - 2
Trollveggen - C.D Rayo Esgueva 1 - 9 Jordinis - cf casal da mata 9 - 2
Nylon - Dinamo V2 4 - 8 Spartak Moscow - Holzhacker United 4 - 11
Febra - Dragones 0 - 1 Dunav Ruse - Chacarita Juniors 1 - 5
fc dragasani - Los cachorros de El Paular 8 - 4 Estudiantes de Batuco - Dyskobolia Grodzisk... 0 - 6
Fire Ants - FK Dřemík 3 - 9 JARDIM GUANABARA - Fussballclub Zürich 0 - 6
AC MonzaBrianza1912 - felgueiras fc 1 - 0 U.F.C. Roscommon - SPORTMAN FUTBOL CLUB 1 - 7
FC Cricova - Q3 0 - 4 The Galacty - ανω ραχουλα 0 - 6
GP CALCIO - HabíaUnaVez 0 - 4 Barca Toons - SAN VICENTE F.C. 0 - 11
Untura in Damigeana - Tias Buenas F.C. 6 - 3 OFK Južno-Bačka - Gattopardo 3 - 8
FC Bern - Meridiana f.c. 0 - 9 Racing - United Club Alger 5 - 3
Frades C.F. - Univeristario FC 9 - 1 AC Baqa-Jatt - NK Species 0 - 11
ELECTRÓNICA HD - kvk 0 - 2 PFC... - 1. FC Hümörbomben 0 - 5
FC Ústí nad Orlicí - FC TAG 3 - 3 Los Angeles FC - Ciona FC 0 - 5
Sk Puntigamer Sturm - fc frodesvej 1 - 1 Paya´s team - Preto F.C. 1 - 2
WINNER`S DUBAI Club - LOIRA F.C. 8 - 2 Hermine FC - Phenomen 0 - 3
FC Groningen - atletico alacant 0 - 10 Zenit Гомель - Fortaleza 4 - 5
Fc Forssa - lleida 0 - 7 eLdi36ui F.C. - Pampers United 0 - 7
Ball Magicians - Ludza Latgol/NSS 0 - 5 La quinta de la... - WP Manteli 0 - 5
F.C. Steaua Bucuresti - Recreativo de Juerga F.C 5 - 6 Novo Team - CHEMLON HUMENNE 6 - 1
Scuderia Gigi - Huracán de Rada Tilly 6 - 3 Guangdong Feixingzhe - Leirenoa C.F 0 - 5
BARBARIAN - Os Pilas F.C. 0 - 4 Qarabag Azeri - Boca Juniors. 0 - 11
black all - Union de Zapala 2 - 2 Sajószöged KTK - athinaida 6 - 2
Manchester Red Devils - Farul Constanta 2 - 7 Deportivo de Mizque - Joejnsuun Pallo (JOPS) 0 - 5
vea cf - Móstoles city F.C. 2 - 0 Real Oreamuno - Honved Pegli 3 - 9
Romelo Team - furaredes 10 - 4 Millonarios F.C.R. - F.C. Blauwe Reiger 5 - 8
chinarro´s club - GranAstur 0 - 0 F. C. Red Bull Lima Soccer - Devilpage Team 0 - 11
Sporting - S. L. Caridade 4 - 5 Máfia Brigantina - Heinsvig Hotspurs 0 - 4
Kolo 5
giant taifuns - Malas juntas 14 - 0 left united - MedChamps 0 - 3
iniesta team - FUS Souss-Massa-Draâ 10 - 0 Cunday F.C. - F.C. Sparta P.N. 2 - 8
Sao Lorenzo - PicaPau F C 10 - 1 Zarnitsa - SK Sturm Graz 4 - 0
CARABOBO FC - Ciudad de Manabí 9 - 1 FC Ostricourt - KSP Kamionka 0 - 4
Vienuolika - Tierra_Querida 12 - 1 Oliver´s Team - Šumbar team 6 - 1
C.D Rayo Esgueva - Jordinis 10 - 4 cf casal da mata - Trollveggen 0 - 4
Dinamo V2 - Spartak Moscow 13 - 2 Holzhacker United - Nylon 10 - 2
Dragones - Dunav Ruse 9 - 0 Chacarita Juniors - Febra 2 - 7
Los cachorros de El Paular - Estudiantes de Batuco 9 - 0 Dyskobolia Grodzisk... - fc dragasani 4 - 6
FK Dřemík - JARDIM GUANABARA 12 - 0 Fussballclub Zürich - Fire Ants 0 - 0
felgueiras fc - U.F.C. Roscommon 7 - 0 SPORTMAN FUTBOL CLUB - AC MonzaBrianza1912 0 - 2
Q3 - The Galacty 11 - 0 ανω ραχουλα - FC Cricova 4 - 9
HabíaUnaVez - Barca Toons 12 - 0 SAN VICENTE F.C. - GP CALCIO 1 - 0
Tias Buenas F.C. - OFK Južno-Bačka 9 - 0 Gattopardo - Untura in Damigeana 5 - 3
Meridiana f.c. - Racing 4 - 3 United Club Alger - FC Bern 1 - 4
Univeristario FC - AC Baqa-Jatt 7 - 0 NK Species - Frades C.F. 4 - 9
kvk - PFC... 5 - 0 1. FC Hümörbomben - ELECTRÓNICA HD 1 - 4
FC TAG - Los Angeles FC 5 - 0 Ciona FC - FC Ústí nad Orlicí 0 - 0
fc frodesvej - Paya´s team 7 - 0 Preto F.C. - Sk Puntigamer Sturm 0 - 7
LOIRA F.C. - Hermine FC 9 - 0 Phenomen - WINNER`S DUBAI Club 3 - 7
atletico alacant - Zenit Гомель 12 - 1 Fortaleza - FC Groningen 0 - 4
lleida - eLdi36ui F.C. 3 - 0 Pampers United - Fc Forssa 8 - 2
Ludza Latgol/NSS - La quinta de la... 11 - 0 WP Manteli - Ball Magicians 3 - 8
Recreativo de Juerga F.C - Novo Team 8 - 2 CHEMLON HUMENNE - F.C. Steaua Bucuresti 1 - 10
Huracán de Rada Tilly - Guangdong Feixingzhe 5 - 0 Leirenoa C.F - Scuderia Gigi 6 - 5
Os Pilas F.C. - Qarabag Azeri 9 - 0 Boca Juniors. - BARBARIAN 9 - 5
Union de Zapala - Sajószöged KTK 11 - 0 athinaida - black all 1 - 9
Farul Constanta - Deportivo de Mizque 0 - 0 Joejnsuun Pallo (JOPS) - Manchester Red Devils 0 - 6
Móstoles city F.C. - Real Oreamuno 8 - 4 Honved Pegli - vea cf 0 - 8
furaredes - Millonarios F.C.R. 11 - 0 F.C. Blauwe Reiger - Romelo Team 3 - 8
GranAstur - F. C. Red Bull Lima Soccer 4 - 0 Devilpage Team - chinarro´s club 1 - 13
S. L. Caridade - Máfia Brigantina 9 - 3 Heinsvig Hotspurs - Sporting 2 - 2
Kolo 6
MedChamps - Malas juntas 9 - 0 giant taifuns - left united 8 - 1
F.C. Sparta P.N. - FUS Souss-Massa-Draâ 10 - 0 iniesta team - Cunday F.C. 10 - 0
SK Sturm Graz - PicaPau F C 2 - 0 Sao Lorenzo - Zarnitsa 0 - 4
KSP Kamionka - Ciudad de Manabí 7 - 0 CARABOBO FC - FC Ostricourt 9 - 1
Šumbar team - Tierra_Querida 0 - 0 Vienuolika - Oliver´s Team 5 - 0
Trollveggen - Jordinis 6 - 0 C.D Rayo Esgueva - cf casal da mata 11 - 2
Nylon - Spartak Moscow 7 - 5 Dinamo V2 - Holzhacker United 4 - 1
Febra - Dunav Ruse 7 - 0 Dragones - Chacarita Juniors 9 - 0
fc dragasani - Estudiantes de Batuco 3 - 0 Los cachorros de El Paular - Dyskobolia Grodzisk... 8 - 0
Fire Ants - JARDIM GUANABARA 13 - 0 FK Dřemík - Fussballclub Zürich 9 - 2
AC MonzaBrianza1912 - U.F.C. Roscommon 8 - 0 felgueiras fc - SPORTMAN FUTBOL CLUB 4 - 1
FC Cricova - The Galacty 11 - 0 Q3 - ανω ραχουλα 10 - 0
GP CALCIO - Barca Toons 11 - 0 HabíaUnaVez - SAN VICENTE F.C. 4 - 0
Untura in Damigeana - OFK Južno-Bačka 10 - 1 Tias Buenas F.C. - Gattopardo 7 - 1
FC Bern - Racing 10 - 1 Meridiana f.c. - United Club Alger 0 - 0
Frades C.F. - AC Baqa-Jatt 12 - 0 Univeristario FC - NK Species 0 - 4
ELECTRÓNICA HD - PFC... 5 - 0 kvk - 1. FC Hümörbomben 4 - 5
FC Ústí nad Orlicí - Los Angeles FC 5 - 0 FC TAG - Ciona FC 9 - 0
Sk Puntigamer Sturm - Paya´s team 11 - 0 fc frodesvej - Preto F.C. 12 - 0
WINNER`S DUBAI Club - Hermine FC 11 - 0 LOIRA F.C. - Phenomen 4 - 0
FC Groningen - Zenit Гомель 2 - 0 atletico alacant - Fortaleza 12 - 0
Fc Forssa - eLdi36ui F.C. 7 - 0 lleida - Pampers United 4 - 3
Ball Magicians - La quinta de la... 9 - 0 Ludza Latgol/NSS - WP Manteli 8 - 0
F.C. Steaua Bucuresti - Novo Team 9 - 0 Recreativo de Juerga F.C - CHEMLON HUMENNE 10 - 0
Scuderia Gigi - Guangdong Feixingzhe 5 - 0 Huracán de Rada Tilly - Leirenoa C.F 10 - 4
BARBARIAN - Qarabag Azeri 8 - 0 Os Pilas F.C. - Boca Juniors. 3 - 1
black all - Sajószöged KTK 5 - 0 Union de Zapala - athinaida 11 - 0
Manchester Red Devils - Deportivo de Mizque 5 - 0 Farul Constanta - Joejnsuun Pallo (JOPS) 0 - 5
vea cf - Real Oreamuno 8 - 2 Móstoles city F.C. - Honved Pegli 0 - 0
Romelo Team - Millonarios F.C.R. 10 - 0 furaredes - F.C. Blauwe Reiger 11 - 1
chinarro´s club - F. C. Red Bull Lima Soccer 11 - 0 GranAstur - Devilpage Team 12 - 2
Sporting - Máfia Brigantina 5 - 0 S. L. Caridade - Heinsvig Hotspurs 1 - 8


Strijelci
Pozicija Igrač Momčad Golovi
  Sinan Sargın   giant taifuns 36


Stupanj razigravanja: 6 Runde
32-ina finala

32.1 giant taifuns
5 - 0
iniesta team

32.2 Zarnitsa
1 - 0
KSP Kamionka

32.3 Vienuolika
2 - 0
Trollveggen

32.4 Dinamo V2
8 - 8
Febra

32.5 fc dragasani
9 - 1
Fussballclub Zürich

32.6 AC MonzaBrianza1912
3 - 8
FC Cricova

32.7 HabíaUnaVez
3 - 9
Untura in Damigeana

32.8 Meridiana f.c.
10 - 2
NK Species

32.9 kvk
5 - 0
FC Ústí nad Orlicí

32.10 Sk Puntigamer Sturm
0 - 5
LOIRA F.C.

32.11 atletico alacant
6 - 5
Pampers United

32.12 Ludza Latgol/NSS
1 - 0
F.C. Steaua Bucuresti

32.13 Huracán de Rada Tilly
7 - 2
Os Pilas F.C.

32.14 Union de Zapala
0 - 3
Manchester Red Devils

32.15 vea cf
5 - 6
furaredes

32.16 GranAstur
9 - 1
Sporting

32.17 F.C. Sparta P.N.
3 - 0
MedChamps

32.18 CARABOBO FC
10 - 1
SK Sturm Graz

32.19 C.D Rayo Esgueva
12 - 0
Tierra_Querida

32.20 Dragones
5 - 1
Holzhacker United

32.21 FK Dřemík
6 - 1
Los cachorros de El Paular

32.22 Q3
6 - 2
SPORTMAN FUTBOL CLUB

32.23 Tias Buenas F.C.
8 - 4
SAN VICENTE F.C.

32.24 Frades C.F.
4 - 9
FC Bern

32.25 FC TAG
6 - 1
1. FC Hümörbomben

32.26 WINNER`S DUBAI Club
3 - 9
fc frodesvej

32.27 lleida
10 - 1
FC Groningen

32.28 Recreativo de Juerga F.C
9 - 4
Ball Magicians

32.29 Boca Juniors.
4 - 9
Leirenoa C.F

32.30 Farul Constanta
9 - 0
black all

32.31 Romelo Team
0 - 1
Móstoles city F.C.

32.32 S. L. Caridade
2 - 8
chinarro´s club

16-ina finala

16.1 giant taifuns
9 - 2
Zarnitsa

16.2 Vienuolika
7 - 2
Febra

16.3 fc dragasani
4 - 9
FC Cricova

16.4 Untura in Damigeana
7 - 5
Meridiana f.c.

16.5 kvk
4 - 2
LOIRA F.C.

16.6 atletico alacant
8 - 2
Ludza Latgol/NSS

16.7 Huracán de Rada Tilly
1 - 0
Manchester Red Devils

16.8 furaredes
4 - 0
GranAstur

16.9 F.C. Sparta P.N.
9 - 4
CARABOBO FC

16.10 C.D Rayo Esgueva
9 - 0
Dragones

16.11 FK Dřemík
7 - 4
Q3

16.12 Tias Buenas F.C.
8 - 0
FC Bern

16.13 FC TAG
0 - 8
fc frodesvej

16.14 lleida
11 - 3
Recreativo de Juerga F.C

16.15 Leirenoa C.F
7 - 6
Farul Constanta

16.16 Móstoles city F.C.
0 - 0
chinarro´s club

Osmina finala

8.1 giant taifuns
7 - 4
Vienuolika

8.2 FC Cricova
8 - 3
Untura in Damigeana

8.3 kvk
1 - 10
atletico alacant

8.4 Huracán de Rada Tilly
0 - 4
furaredes

8.5 F.C. Sparta P.N.
8 - 4
C.D Rayo Esgueva

8.6 FK Dřemík
8 - 3
Tias Buenas F.C.

8.7 fc frodesvej
0 - 4
lleida

8.8 Leirenoa C.F
0 - 4
Móstoles city F.C.

Četvrtfinale

4.1 giant taifuns
7 - 0
FC Cricova

4.2 atletico alacant
0 - 1
furaredes

4.3 F.C. Sparta P.N.
3 - 5
FK Dřemík

4.4 lleida
0 - 1
Móstoles city F.C.

Polufinala

2.1 giant taifuns
4 - 6
furaredes

2.2 FK Dřemík
0 - 1
Móstoles city F.C.

Finale

1.1 furaredes
5 - 0
Móstoles city F.C.



Lista registriranih
1.     Recreativo de Juerga F.C → ES
2.     furaredes → ES
3.     HabíaUnaVez → ES
4.     GranAstur → ES
5.     Romelo Team → ES
6.     atletico alacant → ES
7.     C.D Rayo Esgueva → ES
8.     vea cf → ES
9.     Móstoles city F.C. → ES
10.     iniesta team → ES
11.     lleida → ES
12.     Q3 → ES
13.     Tias Buenas F.C. → ES
14.     LOIRA F.C. → ES
15.     Los cachorros de El Paular → ES
16.     Frades C.F. → ES
17.     chinarro´s club → ES
18.     Leirenoa C.F → ES
19.     Sporting → ES
20.     F.C. Sparta P.N. → RO
21.     Febra → RO
22.     Untura in Damigeana → RO
23.     Dinamo V2 → RO
24.     Farul Constanta → RO
25.     Fire Ants → RO
26.     F.C. Steaua Bucuresti → RO
27.     fc dragasani → RO
28.     FC TAG → RO
29.     Ball Magicians → RO
30.     LPS Zimnicea → RO
31.     Huracán de Rada Tilly → AR
32.     SPORTMAN FUTBOL CLUB → AR
33.     Dragones → AR
34.     Sao Lorenzo → AR
35.     Boca Juniors. → AR
36.     Union de Zapala → AR
37.     Instituto de La Pampa → AR
38.     ELECTRÓNICA HD → AR
39.     MedChamps → PT
40.     S. L. Caridade → PT
41.     Sport Loulé → PT
42.     Máfia Brigantina → PT
43.     Os Pilas F.C. → PT
44.     cf casal da mata → PT
45.     felgueiras fc → PT
46.     Meridiana f.c. → IT
47.     black all → IT
48.     Honved Pegli → IT
49.     Gattopardo → IT
50.     GP CALCIO → IT
51.     AC MonzaBrianza1912 → IT
52.     Univeristario FC → PE
53.     Fútbol Club Puno → PE
54.     F. C. Red Bull Lima Soccer → PE
55.     Devilpage Team → PL
56.     Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski → PL
57.     Wisła Lubelskie → PL
58.     KSP Kamionka → PL
59.     Boldklub Nyborg → DK
60.     Oliver´s Team → DK
61.     Heinsvig Hotspurs → DK
62.     Nylon → DK
63.     Sk Puntigamer Sturm → CH
64.     FC Bern → CH
65.     Fussballclub Zürich → CH
66.     FC Ústí nad Orlicí → CZ
67.     SC Liberecký → CZ
68.     Novo Team → CZ
69.     Fc Forssa → FI
70.     WP Manteli → FI
71.     Joejnsuun Pallo (JOPS) → FI
72.     kvk → BE
73.     Scuderia Gigi → BE
74.     F.C. Blauwe Reiger → BE
75.     Chacarita Juniors → PY
76.     SAN VICENTE F.C. → PY
77.     Club Nacional Boquerón → PY
78.     giant taifuns → AT
79.     SK Sturm Graz → AT
80.     Holzhacker United → AT
81.     ανω ραχουλα → GR
82.     BARBARIAN → GR
83.     athinaida → GR
84.     Unión Putumayo → CO
85.     Tierra_Querida → CO
86.     1. FC Hümörbomben → DE
87.     Manchester Red Devils → DE
88.     Zenit Taymyria → RU
89.     Zarnitsa → RU
90.     NK Puconci → SI
91.     NK Species → SI
92.     Futebol Clube Campinas → BR
93.     Clube Atlético Chapeco → BR
94.     Malas juntas → UY
95.     La quinta de la paraguaya f.c → UY
96.     FC Groningen → NL
97.     Jordinis → NL
98.     RC Toulouse → FR
99.     FC Ostricourt → FR
100.     Regional Salamanca → CL
101.     Estudiantes de Batuco → CL
102.     AC Carabobo → VE
103.     CARABOBO FC → VE
104.     Millonarios F.C.R. → MX
105.     Club Deportivo Mérida → MX
106.     United Club Alger → EURO
107.     CHEMLON HUMENNE → EURO
108.     CSKA Šumenska → BG
109.     Sajószöged KTK → HU
110.     Trollveggen → NO
111.     Ludza Latgol/NSS → LV
112.     Spor Kastamonu → TR
113.     FC Cricova → MD
114.     Ciona FC → SE
115.     FC Oklahoma → US
116.     Šumbar team → HR
117.     Vienuolika → LT
118.     Pampers United → GB
119.     PFC Миколаївська → UA
120.     Real Oreamuno → CR
121.     Ciudad de Manabí → EC
122.     U.F.C. Roscommon → IE
123.     OFK Južno-Bačka → RS
124.     AC Baqa-Jatt → IL
125.     Deportivo de Mizque → BO
126.     Zenit Гомель → BY
127.     FUS Souss-Massa-Draâ → MA
128.     Guangdong Feixingzhe → CN
Općenite informacije & Pravila
01.  España → 19 Momčadi
02.  România → 11 Momčadi
03.  Argentina → 8 Momčadi
04.  Portugal → 7 Momčadi
05.  Italia → 6 Momčadi
06.  Perú → 3 Momčadi
07.  Polska → 4 Momčadi
08.  Danmark → 4 Momčadi
09.  Schweiz → 3 Momčadi
10.  Česká republika → 3 Momčadi
11.  Suomi → 3 Momčadi
12.  België → 3 Momčadi
13.  Paraguay → 3 Momčadi
14.  Österreich → 3 Momčadi
15.  Hellas → 3 Momčadi
16.  Colombia → 2 Momčadi
17.  Deutschland → 2 Momčadi
18.  Rossiya → 2 Momčadi
19.  Slovenija → 2 Momčadi
20.  Brasil → 2 Momčadi
21.  Uruguay → 2 Momčadi
22.  Nederland → 2 Momčadi
23.  France → 2 Momčadi
24.  Chile → 2 Momčadi
25.  Venezuela → 2 Momčadi
26.  México → 2 Momčadi
27.  Global PRO → 2 Momčadi
28.  Bulgaria → 1 Momčadi
29.  Magyarország → 1 Momčadi
30.  Norge → 1 Momčadi
31.  Latvija → 1 Momčadi
32.  Türkiye → 1 Momčadi
33.  Moldova → 1 Momčadi
34.  Sverige → 1 Momčadi
35.  USA → 1 Momčadi
36.  Hrvatska → 1 Momčadi
37.  Lietuva → 1 Momčadi
38.  England → 1 Momčadi
39.  Ukraina → 1 Momčadi
40.  Costa Rica → 1 Momčadi
41.  Ecuador → 1 Momčadi
42.  Ireland → 1 Momčadi
43.  Srbija → 1 Momčadi
44.  Israel → 1 Momčadi
45.  Bolivia → 1 Momčadi
46.  Belarus → 1 Momčadi
47.  Al-Maghrib → 1 Momčadi
48.  China → 1 Momčadi

First slot:
- 1st option: For the team who finished in first position of II division.
- 2nd option: For the team who finished in second position of II division.
- 3rd option: For the team who finished in third position of II division.

Second slot:
- 1st option: For the team who finished in first position of III or II division.
- 2nd option: For the team who finished in second position of III or II division.
- 3rd option: For the team who finished in third position of III or II division.

Third slot:
- 1st option: For the team who finished in first position of IV or II division.
- 2nd option: For the team who finished in second position of IV or II division.
- 3rd option: For the team who finished in third position of IV or II division.

Fourth slot:
- 1st option: For the team who finished in first position of V or II division.
- 2nd option: For the team who finished in second position of V or II division.
- 3rd option: For the team who finished in third position of V or II division.

Fifth slot:
- 1st option: For the team who finished in first position of VI or II division.
- 2nd option: For the team who finished in second position of VI or II division.
- 3rd option: For the team who finished in third position of VI or II division.

Slots and order of options, general rules:
Each country has an specific number of slots, right now slot numbers depends on the users and divisions of the country (in the future we want to make another type of rank). These slots are given out following the order of options, It means that if the first option is just qualified previously or it's a bot team then the system goes to the next option until each slot is filled with one team in all slots of the country. If the division does not exist for the slot this slot will be filled starting again on the first slot. To explain better this situation let me give you an example: Germany has 3 divisions then the third slot needs IV division but there isn't IV division in Germany: So the first slot goes to the first position in II division, the second slot goes to the first position of the III division, the third slot would go the first position of IV division but instead of that the third slot goes to the second position of the II division (second option of the first slot).
Pobjednik turnira
Momčadi



furaredes





Móstoles city F.C.





 
Natrag

Gore




 Momčadi: 16.464 · Logiran: 3
Odaberi svoj jezik →
Ti si u US-HR 
 
 
ProFurgol.com ®
Privatni podatci - 0.344 - Zakonski materijal